Yeme İçme İşletmelerinin İlaçlanması

yeme-icme-isletmelerinin-ilaclamasi

Son yıllarda gelişen teknoloji ile değişen ilaçlama yöntemleri her noktada ilaçlama uygulaması yapılabilmesine olanak tanımıştır. Bunlardan biri de kuşkusuz restoran ve lokantaların ilaçlanması işlemleridir. Genel olarak yeme ve içme işletmesi olarak adlandırabileceğimiz bu mekanlarda haşere faaliyetleri, pek çok yere göre oldukça fazladır. Müşteri memnuniyeti bakımından da oldukça hassas bir nokta olan bu işletmeler mutlaka periyodik olarak ilaçlanmalıdır.

Yeme – İçme İşletmeleri Nasıl İlaçlanır?

  • Her şeyden önce bu mekanlar nemli ve rutubetli olduğundan ve mutfaklarında çok farklı yiyecekler bulunduğundan böcekler için oldukça elverişlidir.
  • Gün içerisinde çok fazla kişinin ziyaret etmesi nedeniyle de bu mekanlarda ortak yaşama alanlarında görülen bazı organizma türü canlılar fazlasıyla bulunurlar.
  • Dikkat edilmesi gereken ilk nokta, elbette ilaçlama işlemlerinde kullanılan ilaçların yiyeceklere, içeceklere, bardak ve tabaklara asla bulaşmamasıdır.
  • Bu mekanlarda sadece hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, güveler, kurtçuklar yoktur. Pek çok fare türü de bulunmaktadır. Bu nedenle sadece haşere türleri için değil, kemirgenler için de önlemler alınmalıdır.
  • Müşterilerin olmadığı bir zamanda, oldukça büyük bir titizlik ve dikkatle ilaçlama yapılmalıdır.

Yeme içme işletmelerinin ilaçlanması oldukça önem arz etmektedir. Ortalıkta bir haşere bile görünmesi hem oldukça sağlıksız hem de müşteriler için hiç kabul edilebilir bir durum değildir. Arnavutköy Böcek İlaçlama firması olarak sunduğumuz hizmetlerimiz başta ev ve iş yerleri olmak üzere, park ve bahçeler, sokak araları, özel araçlar, okullar, fabrikalar, yemek ve içme işletmeleri gibi her noktada uygulanmaktadır. En kaliteli ilaçlama hizmetini sunan firmamızın çağrı merkezlerini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 445 34 79