Sultangazi Böcek İlaçlama

sultangazi-bocek-ilaclama

 

Gece gündüz hizmet sağlayan Sultangazi böcek ilaçlama servisi, böceklerin çoğalmasına fırsat tanımaz. İstanbul Sultangazi ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarınız için müşteri temsilcilerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Böceklerin üreme sistemi yumurta bırakarak gerçekleşmektedir. Yumurtadan çıkan yüzlerce yavru bulunduğumuz alanları tehdit eder. Bu durumun farkında olan ekiplerimiz, haşere şikayeti alınan alana en kısa sürede ulaşarak çalışmalarına başlamaktadır. Sultangazi böcek ilaçlama hizmetimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Sertifika sahibi ilaçlama ekiplerimiz alanında uzmandır. Kaliteli hizmetin daimi adresi olan firmamız, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet sağlar.

HAŞERE VE FARELER İNSANLARI ISIRIR MI?

Fare kendini savunmak için karşısındaki kişiye saldıran kemirgen bir canlıdır. Haşerelerin zararı ise türüne göre değişmektedir. Sivrisinek, tahtakurusu, akrep, çıyan, bit, kene, pire gibi birçok böcek türü insanları ısırmaktadır. Kan emici böcek türlerinin hepsi insanları ısırır. Haşere ve farelerin insanları ısırması sonucu önemli sağlık sorunları yaşanabilir. Çünkü bu canlılar mikrop, bakteri ve virüs taşırlar. Gezindikleri alanlara mikroorganizmalarını bırakırlar.

Böcek ilaçlama Sultangazi ekipleri; akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, çatı faresi, fındık faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan gibi tüm haşere ve fareleri kontrolü altına alır.

Sultagazi’de böcek ilaçlama hizmeti almak istediğiniz zaman ilaçlama ekiplerimize günün 24 saati haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız bütçenizi korurken profesyonel hizmet almanızı sağlar. Yıllardır sektördeki yerini koruyan firmamız, birçok şubesiyle haşere sorunlarına kalıcı çözümler sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52