Pire Nasıl Yok Edilir ?

pire-nasil-yok-edilir

Hayvanlar alemi içinde en küçük haşerelerden biri olan ve hem insanlara hem hayvanlara zarar verebilen pireler, bir an önce yok edilmesi gereken ve önlem alınması gereken haşerelerdendir. Aynı zamanda pireler çok fazla sayıda insanın da ölmesine sebep olmuş canlılardır.

Pirelerin Zararları Nelerdir?

Oldukça küçük olan bu haşerenin zararları ne yazık ki kendisi gibi küçük değildir. Kan yoluyla bulaşan hastalıkları, deri hastalıklarını, cilt problemlerini ve daha pek çok hastalığı bizlere bulaştıran pireler, aynı zamanda da ciltte aşırı derecede kaşıntı hissi uyandırmaktadır. Hayvanlarda da rahatsızlık hissi veren pireler, özellikle evcil hayvanların baş düşmanıdır.

Pire İle Mücadele

Arnavutköy’de verdiğimiz ilaçlama hizmetleri ile sadece pirelerle değil en az 70 türden fazla haşere ile mücadele etmekteyiz. Pirelere karşı, pire ilaçlama hizmetlerinin yanında yapmanız gerekenler;

  • Evcil hayvanlarınızın bakımını yapmak,
  • Evinizin sık sık temizlenmesini sağlamak,
  • Pencerelerinize tel taktırmak gibi işlemler ilaçlama ile birlikte sizlere oldukça uzun süren koruma da sağlar.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve TSE sertifikalarımız ile ilçemizde en kaliteli ve yetkin hizmeti, sizlere en ekonomik fiyatlarda sunuyor ve böceklerle ilgili olan tüm şikayetlerinizi en pratik şekilde yok ediyoruz. Firmamız böceklerden kurtulma yolları konusunda en garantili sonuç veren şirkettir. Böcek ilaçlama Arnavutköy olarak en deneyimli elemanlarımız ve kusursuz bir şekilde çalışan tüm departmanlarımız ile sizlerin 7/24 hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52