Pire İlaçlama

pire-ilaclama

Pire ilaçlama şirketleri arasında, sektörde en güvenilir yollarla, en kaliteli hizmeti veren şirketimizin, tecrübelerinden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizden randevu talep edebilirsiniz. Pire ilaçlama hizmeti, parazitlerin insanlar üzerinde yarattığı sorunları ortadan kaldırmak için uygulanan bir işlemdir. Sektörde bu uygulamayı gerçekleştiren birçok şirket bulunmaktadır. Ancak hepsi, güvenilir uygulamalarda bulunmamaktadır. İnsan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Şirketimiz, TSE onaylı pire ilacı kullanmakta, insan ve çevre sağlığını koruma altına almaktadır.

Kaliteli Hizmet Almak için Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sektörde kaliteli hizmet standartlarında bulunan yalnızca birkaç firma bulunmaktadır. Firmamız, bu firmalara arasında öncülük etmektedir. Pireden kurtulmak, kaliteli hizmet almak ve sağlığınızı tehlikeye atmamak için sektörde iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Kaliteli firmalarda olması gereken özellilikler;

  • Firmalar, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olmalıdır.
  • Alanında uzman bir kadroya sahip olmalıdır.
  • Personellerini gerekli eğitimlerden geçirmelidir.
  • İyi ekipmanlar kullanarak işlem yapmalıdır.

Pireler Nasıl Kontrol Altına Alınır?

Pire ilaçlamasının nasıl yapıldığını, ancak alanında uzman personeller bilmektedir. Uzman personellerimiz pire ilaçlaması yaparken, sıvı ilaçları kullanmaktadır. Sıvı ilaçlarla, başarılı sonuçlar veren uygulamalar yapmaktadır. Püskürtme yolu ile uygulanan işlemlerimiz, en dar alanlarda bile etki sağlamaktadır. Bu sayede, pire yumurtaları da etkisiz hale getirilmektedir. İleride doğabilecek parazit istilalarına karşı da bu sayede önlem alınmış olur.

Pire ilaçlama şirketimiz, uygulamalarını en kaliteli ekipmanlarla yapmaktadır. Bu sayede, canlılara pirenin zararı bulunmamaktadır.

Pirelerin Canlılara Verdiği Zararlar

Pirelerin zararı, sadece insanlara değil evcil hayvanlara da bulunmaktadır. Bu parazit türü, evcil hayvanlar üzerinde de yer edinebilmekte ve kanını emerek beslenmektedir. Evcil hayvanlar üzerinde, huzursuzluk yaratmaktadır.

Evlerinde hayvan besleyen insanların evlerine, parazitlerin geçişi çok kolaydır. İnsanların da kanını emerek beslenen bu parazitler, insanlar ve hayvanlar üzerinde bulunan hastalıkların geçişini sağlarlar.

Şirketimiz tarafından sizlerin ve evcil hayvanlarınızın sağlığını korumak ve sizlere huzurlu yaşam alanları yaratmak için oluşturmak için verdiğimiz pire ilaçlama hizmeti, uygun fiyatlardadır.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52