Okul Böcek İlaçlama

okul-bocek-ilaclama

Okul Böcek ilaçlama, okullar çocukların bütün zamanlarını geçirdiği yaşam alanlarından biridir. Bu nedenle son derece hijyen ve sağlıklı bir ortam olması gerekmektedir.

Böcek ve haşereler neden ortaya çıkar?

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün.

okul-bocek-ilaclama

okul-bocek-ilaclama

Bu böcek ve haşereler pire, kene, fare, kulağakaçan, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, çıyan, akrep, gümüş böceği, tespih böceği, bit, akar, mite, güve, örümcek, karınca, sivrisinek, kara sinek, fare…vb

Bu böceklere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz imkansızdır bu nedenle mutlaka güvenilir, kesin sonuçlar veren, yasal mevzuata göre ilaçlama yapan ruhsatı ve belgeleri bulunan bir ilaçlama şirketine başvurmanız gerekmektedir.

Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati işyerlerine, evlere, bahçelere, parklara, hastanelere, lokantalara…vb bir çok yere ilaçlama yaptığı gibi okullara da ilaçlama yapmaktadır. İlaçlamanın eğitim döneminden önce yapılması doğru olacaktır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Özellikle gelişim çağındaki çocukların sağlığını olumsuz etkileyen bu böcek ve haşerelerin mutlaka erken önlem alınarak ilaçlanması gerekmektedir aksi halde çocuklar çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanabilir. Bunlardan bazıları, böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları, gıda zehirlenmesi, tifüs, verem, dizanteri, sarı humma, dang humması, zika, fil hastalığı, AIDS, kanser….vb

Okul böcek ilaçlama fiyatları böcek ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52