Kalorifer Böceğinden Kurtulmanın Yolları

kalorifer-boceginden-kurtulmanin-yollari

Böcekler dünyanın dört bir yanında olsa da, herkes için özellikle evlerimize giren böcek türleri, oldukça huzur bozucu ve tehlikeli olabilmektedir. Sokakta gördüğümüz böcekler bizlere rahatsızlık vermezken ve onların orada olması bizlere normal gelirken, evlerimizde ya da herhangi bir işletmede gördüğümüz kalorifer böcekleri oldukça fazla rahatsızlık vermektedir.

Kalorifer Böceğinin Zararları

Haşerelerin hepsinin zararı olsa da bazıları bizleri ısırıp sokabilirken bazıları da zehirlenmeler gibi daha ciddi sorunlara yol açmaktadır. Böceklerin zararları ve böceklerden kurtulma yolları son zamanlarda oldukça araştırılan bir alan olmuştur. Kalorifer böcekleri de hamam böcekleri gibi çok fazla mikrobu bünyelerinde barındıran, gezindiği her noktaya bakteri ve mikrop bulaştıran bir haşeredir. Hattan bu mikroplar o kadar güçlüdür ki, eğer gıda maddesine değerse, o gıda maddesi insanları zehirleyebilir. Aynı zamanda kendileri bile bu mikroba dayanamayıp, kendiliğinden ölmektedirler.3

Kalorifer Böcekleri İle Mücadele

Kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları hemen herkesin en çok düşündüğü şeylerden biridir. Pek çok bireysel yol ve yöntem düşünülse de kalorifer böcekleri ile sadece iyi bir ilaçlama firması başa çıkabilir. Kalorifer böceği ilaçlama işlemleri yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey ilacın dozunu ve miktarını iyi bir şekilde ayarlamaktır.

Böcek ilaçlama Arnavutköy olarak sadece kalorifer böcekleri üzerinde değil, her haşere türünde sizlere en garantili sonuçları en profesyonel şekilde sunmaktayız. Bizlerden ilaçlama hizmeti almak veya bu süreçle ilgili merak ettiklerinizi sormak için çağrı merkezlerimizi günün her saati arayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52