Kalorifer Böceği İle Mücadele

kalorifer-bocegi-ile-mucadele

Kalorifer böceği ile hamam böceği ilaçlama işlemleri ilçemizde en sık yapılan böcek ilaçlama uygulamalarıdır. Firmamıza en sık şikayette bulunulan kalorifer böceği, ayrıca ülkemizde sayıları açısından oldukça fazladır ve tür bakımından da çok çeşitlidir. Hem kıyı hem de iç kesimlerde hem de yüksek bölgelerde yaşayabilen bu haşerenin en sevdiği mekanlar elbette ki tüm haşereler gibi nemli ve rutubetli yerlerdir. Kalorifer böcekleri;

  • En bilinen özellikleri hemen her yerde görülebilmeleridir.
  • Çok fazla sayıda yumurtlama özelliğine sahiptirler. Bu nedenle kalorifer böceklerinden kurtulmak kolay değildir.
  • Renkleri kahverengi ve kızıl tonlarının hemen her renginde olabilmektedir.
  • Bazı türleri oldukça hızlı hareket ederler ve onları yakalamak oldukça zordur.
  • Çok fazla mikrobu ve bakteriyi bünyelerinde barındırırlar, bu nedenle insanlarda ateşli hastalıklara, deri ve cilt hastalıklarına, zehirlenmelere, nefes darlığına yol açarlar.
  • Genellikle evlerimizin her köşesinde olabilirler ama özellikle banyo ve mutfaklarda, dolapların altında, gider borularının üzerinde, apartmanların bodrum katlarında ve girişlerinde çok fazla bulunurlar.
  • Çok fazla bakteri ve virüs taşıdıkları için onları çoğu zaman ters dönmüş ve ölmüş bir şekilde görürüz. Bunun sebebi ise kendi bünyelerinde barındırdıkları virüslere, kendilerinin bile direnç sağlayamamalarıdır.
  • Kalorifer böceği ile mücadele ederken asla tek başınıza yöntemler denememelisiniz. Çünkü bu yöntemler boş bir uğraşı olduğu gibi hiçbir sonuç da vermez. Mutlaka ilaçlama firması ile anlaşarak bir çözüm bulmalısınız. Çünkü çok fazla yumurtlama özelliğine sahip olan bu haşere evinizde bir tane bile olsa onu yok ettiğinizde ardından onlarcası ile karşılaşmanız an meselesidir.

Arnavutköy Böcek İlaçlama servisi, sadece kalorifer böceklerinde değil tüm haşereler üzerinde sizlere en yetkin ve garantili işlemleri uygulamaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri içinde en kurumsal olan firmamız bakanlıklardan alması gereken tüm onaylı belgelere sahiptir. Bizlere her zaman güvenebilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışımız ile çağrı merkezlerimiz her zaman hizmetinizdedir.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52