Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceğinin çeşitlerinden biri olan kalorifer böceği, çeşitli yollarla insanlara zarar vermektedir. Evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız kalorifer böceklerinden profesyonel haşere ilaçlama işlemi ile kurtulmanız mümkün. Firmamızda kalorifer böceği ilaçlama yöntemlerini başlıklar altında sıralayacak olursak;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Şirketimiz tarafından uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilen kalorifer böceği ilaçlama hizmetleri, %100 garantilidir. Hizmetlerimiz Güngören ilçesinin tüm semtlerinde, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir.

Kalorifer Böceği Nerede Yaşar?

Kalorifer böceği nerede yaşar? Evlerimizde, iş yerlerimizde ve dışarıda kısacası yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilecek haşerelerden korunmak için profesyonel kalorifer böceği ilaçlama işlemi uygulayarak rutin yaşamınıza dönebilirsiniz. Kalorifer böceklerinin yaşam alanları sıralanacak olursa;

 • Nemli, rutubetli ve pis alanlarda yaşarlar.
 • Pis bölgelerde bulunan virüsleri toplayarak, sırtlarında taşırlar.
 • Sırtlarında taşıdıkları bakterileri, yaşam alanlarımıza sokarak sağlığımıza çeşitli şekillerde zarar verirler.
 • Kanalizasyon kanalları, tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlar, bu böceklerin yaşam alanlarıdır. Kömürlük, depo gibi alanlarda yuvalarını kurabilirler.

Kalorifer böceği ilaçlama ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Kalorifer Böceği ile Mücadele

Kalorifer böceği ile mücadele, kalorifer böceği insanları ısırmaz, sokmaz. Başka şekillerde zarar verir. Diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde yayılan kalorifer böceklerinden kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama işlemi yapmanız şarttı. Kalorifer böceklerinin zararlarını başlıklar altında toplayacak olursak;

 • Kalorifer böcekleri, taşıdıkları bakterilerle insanlara zarar verirler. Bakterilerin ve mikropların üredikleri alanlarda, insan sağlığı tehlike altındadır.
 • Zira soluma suretiyle vücudumuza yerleşen bakteriler, salgın hastalıklara karşı geliştirdiğimiz vücut direncimizin kırılmasına neden olmaktadır.
 • Yaşam alanlarında kapsamlı olarak alınacak kalorifer böceği ilaçlama hizmeti ile bu böceklerin neden olabileceği sağlık sorunlarına karşı önlem alınmış olunacaktır.
 • Kalorifer böceği yumurtlama yolu ile çoğalan bir böcektir. Yaşamları boyunca binlerce yumurta üreten bu böcekler, yumurtalarını yuvalarına ve buldukları her yere bırakabilirler.
 • Yumurtaları kapsül şeklindedir. Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması yapılırken önemli olan, bu böceklerin yumurtalarını da ilaçlayabilmektir.

Kalorifer böceği ile mücadele edebilmek için öncelikle, bu böceklerin yuvalarını tespit etmek gerekmektedir. Bu böceklerin yuvalarını tespit edebilmek, profesyonellik gerektirmektedir. Zira yumurtalarını, gelişigüzel her alana bırakabilirler. Kalorifer böceği ilacı jel olarak uygulanmaktadır. Jel ve sıvı ilaçlar, bu böceklerin yuvalarından çıktıkları noktalara uygulanmaktadır. Böcekler bu şekilde yuvasında ölür. Yuvasında ölen böcekler, etrafa bakteri yaymazlar. Şirketimiz alanında uzman kadrosu ile uyguladığı işlemleri, uygun fiyatlarla gerçekleştirir.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52