Kakalak böceği ilaçlama

sultangazi-bocek-ilaclama

Hamam böceğinin bir alt türü olan kakalak böceği, bu türün en hızlı üreyen canlısıdır. Arnavutköy böcek ilaçlama firması olarak diğer haşere çeşitlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Kakalak böcekleri yaşamları boyunca yaklaşık 1 milyon yumurta bırakır. Besin kaynakları oldukça pistir. Etrafta bulduğu, ulaşabildiği her şeyi tüketir. Nemli ve sıcak alanlarda yaşar. Genellikle mutfak ve banyo gibi alanlarda barınır ve yaşam alanlarında tamir olmayan boru, kırık, çatlak ve yıkık alanlarda kolayca dağılır. Kakalak böcekleri dünya üzerinde evrim geçirmemiş nadir canlılardan biridir. Genetiğinden kaynaklanan tembellikten ötürü günde 20 saat uyur ve yuvasında dinlenir.

Kakalak böcekleri zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. 30 gün boyunca aç kalabilir ve kafası koptuğunda 1 hafta boyunca yaşar. Bu canlılar insanların yaşam alanlarına yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs ve bakterileri, salya ve dışkı yoluyla bulaştırır. Özellikle açıkta kalan besinlerin üzerine konaklayarak insanlarda birçok hastalığa sebep olur. Bunlar; dizanteri, verem, gıda zehirlenmesi, antrax, pnomoni, hepatit, mantar, astım, alerjik reaksiyonlar ve gastroenteritistir. Yaşam alanlarınızda kakalak böceğinden şikayetçiyseniz Arnavutköy böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak kakalak ilaçlama uygulaması talep edebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Arnavutköy böcek ilaçlama firmamız yıllardan beri en güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla sektörün öncü firması olmaya devam etmektedir. Böceklerle insanların aynı ortam içinde yaşaması beklenilemez. Haşere çeşitleri yalnızca maddi kayıp değil, aynı zamanda psikolojik ve mental olarak da kişiyi yıpratır. Özellikle yaşam alanlarında bir süre fark edilemeyen böcekler zamanla istila haline dönüşür.

Sizde ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, otel gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da kakalak böceğinden şikayetçiyseniz Arnavutköy böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimizden kakalak böceği ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Arnavutköy böcek ilaçlama olarak alanında son derece deneyimli uzman ekibi ile birlikte yapılan alan büyüklüğü ve böceğin direnci tespit edildikten sonra uygulama işlemine geçilir. Diğer böcek türlerinde olduğu gibi kakalak ilaçlama uygulaması içinde ilaçlamanın düzenli periyotlar halinde gerçekleşmesi oldukça önemlidir.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52