Kağıthane Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama, özellikle son 25 yılda ülkemizde oldukça yaygın bir uygulama haline gelmiştir. Bu uygulamaların yaygınlaşmasının ilk sebebi, haşerelerin ülkemizin elverişli iklim şartlarında hızla çoğalmasıdır.

Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız da, ilçemizde ve çevre ilçelerde şikayetçi olduğunuz ya da olabileceğiniz tüm haşerelerden sizleri kurtarmak için ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

İlaçlama Şirketimizin Özellikleri

  • Firmamız, şikayetçi olabileceğiniz tüm haşerelerden sizleri en garantili şekilde kurtarmaktadır.
  • En ekonomik fiyatlarımız ile sizlerin daima yanında olmakla birlikte, sizlere 24 saat kesintisiz iletişim olanağı da sunmaktadır.
  • Alanının en güvenilir firması olarak rakiplerini daima gerisinde bırakan Böcek İlaçlama Kağıthane firmamız, TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet sunmaktadır.
  • İlaçlama firmamızda çalışan personellerimiz alanının en yetkin ve deneyimli personellerinden oluşmakla birlikte, hepsi ilaçlamalar konusunda da eğitimlidir.
  • En kaliteli, profesyonel ve garanti sonuçlarla hizmet sunduğumuz firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

İlçemizde ve genel olarak ülkemizde en çok şikayet edilen haşere türleri pire, fare, hamam böceği, kalorifer böceğidir. Bu nedenle firmamız, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve diğer böcek ilaçlama işlemlerini hemen her mekanda kusursuzca uygulamaktadır.

Ayrıca kene, bit, mite, tahta kurusu, salyangoz, yılan, çıyan, akrep, çekirge, kırkayak, kertenkele, deri böceği, danaburnu, kakalak, örümcek gibi haşerelerle de en modern ilaçlama yöntemleri ile mücadele vermektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

Böcek ilaçlama işleminin hangi yöntem ile yapılacağını elbette böceğin türü, sayısı ve yoğunluğu belirlemektedir. Ayrıca haşerenin bulunduğu mekan da ilaçlama yöntemi için belirleyici bir unsurdur. İlaçlama yöntemlerimiz genel itibari ile fare türleri için fare istasyonu yöntemi; kalorifer böceği, hamam böceği gibi türler için jel ilaçlama yöntemi, diğer tüm haşereler için de yoğunluk ve mekan baz alınarak sıvı ilaçlama yöntemi, kokusuz ilaçlama yöntemi ve kokulu ilaçlama yöntemi olarak şekillenmektedir.

Kağıthane’de sunduğumuz en mükemmel ilaçlama uygulamalarına ulaşmak ve şikayetçi olduğunuz tüm haşerelerden anında kurtulmak için sislibocekilaclama.gen.tr firmamızı her zaman iletişim numaralarımızdan arayabilir, haşereler veya ilaçlamalar hakkında merak ettiklerinizi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52