İstanbul Böcek İlaçlama

istanbul-bocek-ilaclama

Haşere ve farelerin üreme evresinde bireysel yöntemler netice vermemektedir. Çünkü haşere ve fareler oldukça hızlı bir süreç içerisinde ilerler. İlaçlama yöntemleri ve ilaçlar uzman kişiler tarafından seçilmelidir. İstanbul böcek ilaçlama servislerimiz, profesyonel bir kadro ile görev almaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmetinizdeyiz. Uzman kadromuz ilaçlama randevusunu alınan alana en kısa zamanda ulaşmak için gün boyu hizmet sağlamaktadır. Ekiplerimiz haşere şikayeti alınan alanda test kontrol işlemini uygularlar. Bu test sonucunda oluşan bilgilere göre en uygun ilaç ve ilaçlama yöntemleri belirlenir. Böylece haşerelerin yuvası en kısa zamanda etkisiz hale dönüşerek kalıcı sonuçlara ulaşılır. Böcek ve farelerin yuva oluşturduğu alanlar gerekli ilaçlama uygulamalarından sonra dezenfekte edilmelidir.

Kısa Zamanda Etki Sağlayan İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Jel ilaçlama yöntemi
  • Sisleme ilaçlama
  • Buharlama ilaçlama
  • Püskürtme ilaçlama
  • Fare istasyonları

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan uygulamalarımız, tüm şubelerimize TSE etiketli ürünlerle gerçekleşmektedir. Fare, akrep, yaban arısı gibi kendini savunmak için insanları ısıran canlılarla bireysel mücadele oldukça sakıncalıdır. Bu gibi canlıların insanları ısırması sonucu önemli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalınmaktadır. İstanbul böcek ilaçlarımız bu gibi zararlı böcek ve fare türlerini yakalamak için güvenli yöntemler kullanmaktadır. Açık ve kapalı tüm alanlarda uygulanabilen ilaçlama tekniklerimiz uzman ilaçlama personellerimiz tarafından belirlenir.

En Çok Görülen Böcek Ve Fareler;

  • Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi karafatma, kene, pire, tahtakurdu, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, bit, kırkayak, akar, lağım faresi, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı

İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimizden destek almak için iletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52