Fare İlaçlama

fare-ilaclama

Arnavutköy ilaçlama servisleri fare ilaçlama uygulamalarıyla fare sorunlarına en kısa sürede çözüm sunmaktadır. Profesyonel ilaçlama uygulamalarımız güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak tüm fare türlerini etkisiz kılmaktadır.

Fare kemirgen bir canlıdır. Farelerin kemirgen olması maddi kayıpların yaşanmasına da neden olmaktadır. Çünkü fare bulunduğu alanda yer alan eşya ve materyalleri kemirerek dişlerini törpüler. Fare görülen alanlarda zararların büyümemesi için en kısa zamanda fare ilaçlama uygulamalarına başlanmalıdır. Fare ile mücadele aşamasında mutlaka fare ilaçlama firmaları tarafından destek alınmalıdır. Bireysel yöntemlerle fareden kurtulmaya çalışan çoğu kişi fare ısırmasına ve tırmalamasına maruz kalmıştır. Bu gibi durumlarda farelerden insanlara birçok hastalık türü geçebilmektedir.

Veba, sıtma, verem, tifüs, dizanteri, hepatit farelerden insanlara geçen başlıca hastalıklardır. Farenin zararları insanları açık ve kapalı tüm alanlar içerisinde tehdit etmektedir. Bu nedenle ilaçlama servislerimiz fare ilaçlaması hizmetini kapalı ve açık tüm alanları kapsayacak şekilde gerçekleştirmektedir. Arnavutköy’de fare ilaçlama hizmeti en kısa sürede kapınıza ulaşmaktadır.

Fare ilaçlama Yöntemleri

Fare ilaçlama uygulamalarımızın tümü Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı tekniklerle gerçekleşmektedir. Fare ilaçları TSE etiketli ürünlerden kullanılmakta olup insan sağlığını korumaktadır. Fare ilaçlama uygulaması yapılmadan önce ilaçlama ekiplerimiz işlem yapılacak alanın krokisini çıkarmaktadır. Böylece farelerin bulunabileceği alanlara fare yem ve istasyonları yerleştirilir.

Fare ilaçlama Uygulamaları;

  • Fare istasyonları, fare düzenekleri, toz ilaçlama uygulamaları

Yapılan araştırmalarda dünyadaki besin stoğunun %20’sini tükettikleri görülmüştür. Farelerin yaşam alanlarımızda görülmelerinin en büyük nedeni yiyecek bulma arayışlarıdır. Fareler oldukça iştahlı canlılardır.

Fare kendini en çok ortama bırakmış olduğu pisliği ile belli etmektedir. Fare dışkısı siyah küçük nohut taneleri gibi etrafta görülebilmektedir. Fare dışkısı ortamda var olarak gezinen farelerin habercisidir.

En Çok Görülen Fare Türleri;

Orman faresi, tarla faresi, çatı faresi, lağım faresi, fındık faresi, kör fare

Farelerden sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı korumak için firmamıza ulaşarak 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

 

 

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52