Eyüp Böcek İlaçlama

Son dönemlerde piyasada fazlasıyla artan ilaçlama şirketlerinin reklamlarını, tanıtımlarını görmekteyiz. Bunun en önemli sebepleri arasında, ülkemizde de etkili olan ve değişen iklimler doğrultusunda havaların genellikle ılık ve nemli bir hal almaya başlamasıdır. Diğer önemli sebep ise yoğun kentleşmeye bağlı olarak haşerelerin yaşayacak alanlarının daralmasıdır. Bu nedenle şikayetler arttıkça, doğru orantılı olarak ilaçlama şirketlerinin sayıları da artmıştır. Bu da piyasada kurumsal olmayan pek çok firmanın doğmasına sebep olmuştur.

Eyüp’te faaliyet gösteren ilaçlama firmamız sizlere en kaliteli hizmeti uzun yıllardır sağlamaktadır. Gerek tüm bakanlıklardan aldığımız sertifika ve belgelerimiz, gerek sizler için her zaman en iyi şekilde çalışan tüm depertmanlarımızla ilaçlama işlemlerini en kurumsal nitelikte yapmaktayız.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Jel ilaçlama, kalorifer böcekleri ve hamam böcekleri üzerinde etkilidir ve kokusuzdur. Sağlığınıza hiçbir zararı yoktur.
  • Sıvı İlaçlama, haşere türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak her alanda uygulayabileceğimiz bir ilaçlama yöntemidir. Genellikle dip ve köşelere uygulanır. İşlem sonrası kısa bir süre için de olsa ıslak temizlik yapılmaması önerilir.
  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama, adından da anlaşıldığı gibi haşerelere farklı şekillerde etki eden ilaçlamalardır. Kokulu ilaçlama kapalı mekanlarda uygulandığı gibi sıklıkla açık alanlarda da uygulanmaktadır.
  • Fare İstasyonları, tüm fare çeşitleri için etkili bir yöntemdir. Özellikle fındık faresi, ev faresi, lağım faresi, çatı ve pamuk faresi gibi fareleri, evin belli köşelerine kurulan istasyonlar yardımıyla ilaçlama yöntemidir.

Kullandığımız yöntemler, her haşere için tek tek hazırlanın özel ilaçlarla uygulanmaktadır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığından onaylı olduğu gibi, TSE sertifikalarına da sahiptir. Ziraat mühendislerimizin sık sık kontrolünden geçmektedir.

Eyüp Böcek İlaçlama firmasına ulaşmak için iletişim bölümümüzde bulunan çağrı merkezlerimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52