Evinizdeki karıncalardan nasıl kurtulursunuz?

evinizdeki-karincalardan-nasil-kurtulursunuz

Karıncalar zararsız gibi görünse de sayıları fazlalaşırsa ciddi rahatsızlıklar veren canlılar haline dönüşürler. Bu küçük canlılara özellikle de yaz aylarının gelmesiyle evimizin mutfağında, banyosunda, balkonunda, tavan aralarında, süpürgelilerde rast gelebiliriz. Özellikle iş yeri, okul, kantin, yemekhaneler ve gıda sektöründe hizmet veren yerler karıncaların genellikle yuvalandıkları ortamlardır. Karıncalar bilindiği üzere en çok şekerli yiyeceklerin bulunduğu ortamlara gelirler. Ancak bununla beraber yiyecek kırıntıları da karıncaların evimizi istila etmesi için yeterli bir sebep. Eğer çocuğunuz varsa veya eve gelen misafirleriniz çocuklarının yerlere dökecekleri en ufak bir yiyecek kırıntısı o ana kadar varlığından bile haberdar olmadığınız yüzbinlerce karıncanın evinizde yuvalanmasına neden olabilir. Gördüğünüz karıncalar sadece buzdağının görünen kısmıdır. Evinizde veya evinizin yakınında bulunan yuvalarında binlercesi var. Bir zamanlar öldürmeye kıyamadığınız bu varlıklar sizi öyle bir noktaya getirir ki kökünün kazınmasını istersiniz.

Karıncalar yaklaşık 8800 ayrı türü olan canlılardır. Bu türlerden bazıları da zehirlidir. Ayrıca bu canlılar çok kısa bir sürede çoğalabilme özelliklerine sahiptir. Bu nedenle karıncalar ile mücadele basit yöntemler ile sonuç alınamaz ciddi ve uzmanlık gerektiren bir müdahale şarttır. Arnavutköy böcek ilaçlama firmamız en kısa sürede evinizi karıncalardan temizleyecek teknik donamına sahip uzman ekipleriyle 7/24 hizmetinizdedir.

Arnavutköy’de Profesyonel İlaçlama Hizmeti sunuyoruz

Arnavutköy Böcek İlaçlama firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. En uygun fiyatlarla sizleri tüm haşere türlerinden kurtarmayı vadeden böcek ilaçlama firmamız dalında uzman, tecrübeli, profesyonel kadrosuyla ve modern ekipmanlarla sağlığınızı riske atmadan en kolay bir biçimde bu canlılardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Arnavutköy böcek ilaçlama firmamızın çağrı merkezlerini arayarak daha fazla bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52