Ev ve çatı faresi ilaçlama

ev-ve-çati-faresi-ilaclama

Arnavutköy böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla tüm böcek ve fare türlerine karşı olduğu gibi ev ve çatı faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Ev ve çatı faresi siyah ve kahverengi renkte, büyük kulaklı ve gözlü, boyları 40 cm’ye kadar ulaşabilen canlı çeşididir. Lağım faresinden daha küçük ve incedir. Kuyrukları kafasından ve vücudundan daha büyük, uzun, tüysüzdür.
Tırnakları sayesinde çok iyi bir tırmanıcıdır. Ev ve çatı faresi istediği alana kemiksiz, elastik vücut yapısı ve tırmalanabilme özelliğinden ötürü rahatlıkla girer. Kişisel veya toplumsal alanlara girdiğinde son derece tehlikelidir. Yaşam alanları içinde maddi ve manevi birçok soruna sebep olur. Genellikle mobilya, dolap, kablo ve ev tekstil ürünlerini kemirir. Fareler tarihte bilinen ‘kara ölüm’ diye adlandırılan veba salgınının sahibidir. Veba hastalığı ile Avrupa nüfusunun yaklaşık olarak üçte birini yok etmiştir. Ev ve çatı faresi yaşadığı ortamlardan ötürü vücudunda birçok virüs ve bakteri barındırır. Kişisel alanlara girdiğinde ise açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak salya ve dışkı yolu ile birçok virüs ve bakteri taşır. Bu canlı türü senede 4 ve 6 defa doğum yapar. Her doğumunda 6 ile 8 adet yavru dünyaya getirir. Ev ve çatı faresi, bir yılda ortalama olarak 40 yavru doğurabilir. Olağanüstü bir şekilde üreyen bu canlıya yaşam alanlarınız içinde rastladığınızda herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekir. Farelerden kurtulma yolları, profesyonel fare ilaçlama firmalarından alınacak yardım ile sağlanır.
Arnavutköy böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip, farenin ilaca karşı direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından ev ve çatı faresi uygulaması işlemine geçilir. İlaçlama yapılan alanda bir süre derinlemesine temizlik yapılmaması gerekir. Ev ve çatı faresi ilaçlama işlemi sonrasında alanda uzun bir süre bu canlı türüne rastlamanız olası değildir. Kişisel veya toplumsal alanlarınızı belirli bir böcek veya fare türüne karşı korumak için belirli periyotlar halinde ilaçlama uygulamalarından yararlanmanız gerekir.
Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınızda ev ve çatı faresi sorunu yaşıyorsanız Arnavutköy böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizden ev ve çatı faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52