Ev İlaçlama

ev-ilaclama

Arnavutköy ev ilaçlama, yaşam alanlarınızın odak noktası olan evlerinizi tüm haşere ve fare türlerine karşı korumaktadır. Haşere ve farelerin etrafınızda yer almasına fırsat tanımamalısınız. Çünkü bu canlılar sağlık sorunlarından maddi kayıplara kadar neden olmaktadır.

Halınızın arasına yerleşen bir halı böceği, halınızı zamanla kullanılmaz hale getirerek astım ve alerjik hastalıklarında yaşanmasına neden olacaktır. Deri böceği, güve, mobilya böceği gibi birçok haşere türü evlerimizin içinde yer alan eşyalara zarar vermektedir. Ev ilaçlaması oluşan ve oluşabilecek haşere türlerine karşı koruma sağlamaktadır. Haşere ile mücadele de profesyonel ilaçlama yöntemi şarttır. Evlerimizin içinde kullanılan kalitesiz ilaçlar sağlığımızın ve eşyalarımızın zarar görmesine neden olacaktır. Arnavutköy böcek ilaçlama Dünya Sağlık Örgütü tarafında ön görülen yüksek kaliteli ilaçları kullanarak ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Ev ilaçlama firmaları arasında her zaman kaliteli hizmetin kapılarını açan ilaçlama servislerimiz haşerelerin evlerinizi yuva edinmesine fırsat tanımamaktadır.

Böceklerin En Çok Görüldüğü Alanlar

Böceklerin evlerin içerisinde en çok karanlık ve köşe alanlara gizlenmeyi seçerler. Kullanılmayan eşyaların arasında da böcekleri ve yumurtalarını sıkça görmek mümkündür. Işığı sevmeyen böcekler gece saatlerinde aktif olarak dolaşmaya başlarlar. İnsan kanı ile beslenen pire, bit, tahtakurusu kene gibi haşere türleri yatakların içine dahi yumurtalarını bırakarak gezinmektedir.

Evlerde İlaçlaması Yapılan Böcek Ve Fare Türleri;

Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, karafatma, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, çatı faresi, Alman hamam böceği

İlaçlama hizmetlerimize ulaşarak evinizi, sağlığınızı ve ailenizi zararlı haşere türlerinden her zaman koruyabilirsiniz.7/24 hizmetinizdeyiz.

 

 

 

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52