Böceklerden Kurtulma Yolları

boceklerden-kurtulma-yollari

Böcekler hayvanlar aleminin çok büyük bir kısmını oluşturmakla birlikte çok hızlı türeyebilen ve hemen her yerde yaşayabilen haşerelerdendir. Ayrıca son yıllarda hızla yaygınlaşan kentselleşme politikaları ile de haşerelerin yaşadıkları yeşil alanlar azalmış, bu nedenle de pek çok haşere türü evlerimize, iş yerlerimize girmeye başlamıştır. Peki böceklerden kurtulma yolları nelerdir ?

  • Çok basit fakat fiyatı biraz cepleri yakan bir formül olarak evlerinizin tüm pencere ve balkon kapılarına sineklik taktırabilirsiniz. Fakat bu kesin çözüm değildir. Böcekler evlerimize gider borularından bile girebilmektedir.
  • Evcil hayvan besliyorsanız hayvanlarınızın bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Çünkü pireler en çok evcil hayvan bulunan evlerde bulunmaktadır.
  • Bahçe katında oturuyorsanız veya eviniz, apartmanınız bahçe içindeyse mutlaka bahçelerin ilaçlanması konusunda dikkatli olmalı, periyodik ilaçlamalar yaptırmalısınız.
  • En kesin çözüm olarak evinizde veya haşerelerden şikayet ettiğiniz mekanlarda ilaçlama işlemleri yaptırmalısınız. Yılda bir defaya mahsus olmak üzere yapılan ilaçlamalar garantili çözüm sunmaz. Bu nedenle ilaçlama firmanızdan periyodik ilaçlama uygulamaları talep etmelisiniz.

Haşerelerle mücadele ederken en çok ev, iş yerleri, yeme içme işletmeleri, okullar, hastaneler, fabrikalar, parklar ve bahçeler, sokak araları, toplu taşıma araçları, özel araçlar, spor salonları gibi her noktada ilaçlama uygulamalarımız vardır.

Arnavutköy Böcek İlaçlama firması olarak tüm haşereler üzerinde ilaçlama hizmetimiz vardır. En sık ilaçlama yaptığımız haşereler hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, kertenkele, sümüklü böcek, pire, çıyan, kakalak, fare, sinek türleri, danaburnu, kulağakaçan, tespih böceği, gümüş böceği, kene, çekirge, kurtçuk gibi en zararlı haşerelerden sineklere kadar ilaçlama hizmetimiz vardır. Çağrı merkezlerimiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52