Böcek İlaçlama Şirketleri

bocek-ilaclama-sirketleri

Böceklerden sağlığınızı ve bulunduğunuz alanları korumak için böcek ilaçlama şirketleri güvenilir çözümler sunmaktadır. Böcekler ve fareler oldukça fazla türe sahiptir. Bu nedenle ilaçlama uygulamaları alanında uzman kişiler tarafınca uygulanmalıdır. Aksi uygulamalarla başarılı sonuçlara ulaşmak mümkün değildir. Geçici çözümlere bireysel uygulamalarla ulaşılırken kalıcı çözümlere ulaşmanın tek adresi böcek ilaçlama şirketleri olmaktadır.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Hizmet

Bahçe ve park gibi alanlarda zaman geçirirken haşere ısırıklarına sıkça maruz kaldığımız dönemler olmaktadır. En çok yaz aylarında görülen bu durum sıcak havanın etkisiyle çoğalan haşere türlerinden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlardan etkilenmemek için böceklerin üreme evresine girmeden gerekli alanların ilaçlanması gerekir. Arnavutköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz kapalı ve açık tüm alanların ilaçlama randevusunu gün boyu kabul etmektedir. Her mekanda başarıyla sonuçlanan ilaçlama uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı tarafınca gereken izin ve belgelere sahiptir.

Kalıcı Çözümler

Yumurta bırakarak çoğalan böcek türlerinin yumurtalarını birçok alanda bulunabilir. Ancak haşere türleri yapıları gereği küçük canlılar oldukları için yumurtalarını ulaşılması zor küçük ve kuytu alanlara bırakırlar. Böcek ilaçlama uygulamalarında görülen böcekler gibi görülmeyen böcek yumurtalarının da bulunarak ilaçlanması son derece önemlidir. Aksi uygulamalarda sadece birkaç gün sonra yeniden üreyen böcekler etrafı saracaktır. İlaçlama ekiplerimiz profesyonel ilaçlama ekipmanlarımız ile böcek yumurtalarının oluştuğu tüm bölgeleri tespit ederek ilacın nüfus etmesini sağlamaktadır. Böylece kalıcı çözümlerle yaşam alanlarınızı haşere türlerinden tamamen arındırmaktayız.

İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek ve Fare Türleri;

Akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, çıyan, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, ,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, Alman hamam böceği

 

 

 

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52