Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları

beykoz-bocek-ilaclama-fiyatlari

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları, Anadolu Yakası’nda bulunan, eşsiz doğa güzelliğine sahip ve İstanbul’un yeşil alan açısından en geniş olduğu ilçelerden olan Beykoz’da özellikle sıcak havalarda çok sayıda böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunun nedeni küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık…

Yaşamı tehdit eden böcek ve haşereler

Beykoz’da ortaya çıkan böcek ve haşereler; pire, hamam böceği, kene, güve, gümüş böceği, tespih böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, tatarcık, karınca, örümcek, yaban arısı, sivrisinek, kara sinek, mite, yaprak böceği, fare…vb

beykoz-bocek-ilaclama-fiyatlari

beykoz-bocek-ilaclama-fiyatlari

Bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel yöntemlerle müdahale etmeniz zordur. Halkın çoğu piyasada satılan ve değişik markalarla satılan böcek ilaçlarını satın alarak çözüm bulmaya çalışıyorlar ancak birkaç gün sonra tekrar bu böcek ve haşerelerle karşılaşıyorlar.

Böcekler ve haşerelere karşı erkenden önlem almadığınız takdirde çok ciddi hastalıklara yakalanmanız mümkün… Böbrek yetmezliği, bağırsak enfeksiyonu, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, AIDS, fil hastalığı, zika, dang humması, sarı humma, kanser, veba, verem, astım, akciğer kanamaları…vb

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Beykoz ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Beykoz İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insailara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Beykoz Böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere ve tüm mahalle, cadde ve sokaklara hizmet sunmaktadır. Kullandığımız ilaçlar yasal mevzuata uygun olup, Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Bu ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır.

İlaçlama tekniğimiz böceğin türüne göre uygulanmaktadır. Ekibimiz ilaçlama öncesinde böcek ve haşereleri inceleyerek türlerini teşhis ederler daha sonra böceğin türüne göre ilaçlama tekniğini uygularlar.

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluklarına, türlerine ve ilaçlanacak bölgenin metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52