Ataşehir böcek ilaçlama

atasehir-bocek-ilaclama

Ataşehir böcek ilaçlama servisi yıllardan beri insanların kişisel veya toplumsal alanlarının güvenliği için ilaçlama hizmetine İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde devam etmektedir. Gerek ilaçlama ekibi, gerekse müşteri hizmetleri ile birlikte 7/24 faaliyetine devam eden Ataşehir böcek ilaçlama servisi tüm haşere çeşitleri ile mücadele etmektedir.

Bunlar başlıca; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu haşere türleri ile kişisel alanlarınız içinde karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahale bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel firmalardan alınacak olan ilaçlama hizmetleri ile sağlanır.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak böcek ve fare sorunu üzerine en çok şikayet aldığımız semtler başlıca şunlardır; Aşık Veysel, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni sahra, Ataşehir Atatük, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, ve Yenişehir mahalleleridir.

İlaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Ataşehir böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar da TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere çeşidi sorunu yaşıyorsanız Ataşehir böcek ilçalama servisini arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 445 34 79