Arnavutköy Böcek İlaçlama Servisi

arnavutkoy-bocek-ilaclama-servisi

Arnavutköy İstanbul’un en büyük ilçelerinden olmakla beraber böceklerden ve farelerden en fazla şikayet edilen bölgeler arasında yer alır. Birçok insan özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcaktan korunmak ve kışında soğuğun etkisinden kurtulmak amacıyla evleri ve işyerlerini mesken edinen böcekler ve haşerelerden kurtulmanın yolunu aramakta. Arnavutköy Böcek İlaçlama Servisi olan Delta İlaçlama çağrı merkezlerine talepler genellikle hamam böcekleri, tahta kuruları, pireler, sivrisinekler ve fareler tarafından evleri istila edilen vatandaşlarımızdan gelmektedir. Arnavutköy’de ve tüm İstanbul’da sektörün önde gelen ilaçlama servisi olan firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ile kısa süre içerisinde haşerelerin icabına bakmaktadır. Firmamıza bu kadar çok talep olmasının nedeni insan sağlığını korumayı kendisine misyon edinmiş olmasındandır. Sağlık Bakanlığı onaylı olan ilaçlama servisimiz en son teknolojik araçlar ve alanında uzmanlaşmış profesyonel ekipleri ile en etkili yöntemi belirleyerek böcekleri ve fareleri yok etmektedir.

DENEYİMSİZ ELLERE KENDİNİZİ EMANET ETMEYİN!

Evinizi ilaçlatmak rastgele yapılan bir işlem olmamalıdır. Kendinizi nasıl deneyimsiz veya bilgisiz bir doktora emanet etmiyorsanız, bu alanda deneyimsiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan taşeron firmalara da kendinizi emanet etmemelisiniz. Bunun nedeni ilaçlama kimyasal ilaçlar ile yapılan bir uygulamadır. Hangi böcek veya fare türüne hangi ilacın hangi yöntemle uygulanacağını belirlemek tecrübe ve ince çalışma isteyen bir iştir. İlaçlamadan önce ve sonra neler yapılması gerektiği gibi konular önemli konulardır.

EN EKONOMİK FİYATLARDAN YARARLANIN

İlaçlama işlemini yapacak olan firmalar bütün bu süreç boyunca sizleri bilgilendirmek ve doğru kararlar vermek zorundadır. Deneyimsiz ellerin seçeceği yanlış bir kimyasal ilaç veya yapacağı hatalı bir uygulama sizin ve sevdikleriniz sağlıklarını büyük orandan tehdit altına sokacak ve haşerelere karşı hiçbir sonuç vermeyecektir. Bu nedenle bu konuda kendisini ispat etmiş olan Arnavutköy Böcek İlaçlama Servisi gibi güvenilir firmalarla çalışmanız sizin açınızdan önemli bir kazanım olacaktır. Firmamız sizlere en ekonomik fiyatlar ile en kısa çözüm yolunun sunmaktadır. İlaçlama yaptırırken gözünüz arkada kalmasın. Çağrı merkezlerimize günün her saati ulaşabileceğiniz irtibat numaralarını arayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52