Arnavutköy Belediyesi Böcek İlaçlama

arnavutkoy-belediyesi-bocek-ilaclama

 

Haşere, fare ve böceklerin insanların yaşam bölgeleri içinde sıkça karşılaşılarak sorunlara neden olan canlılardır. Özellikle besin ihtiyacını karşılamak için bu canlı grupları yaşam alanlarımızın içine dahil olurlar. Haşere ve farelerin varlığı daima insanların sağlık sorunları ve çeşitli problemler yaşamalarına neden olmuştur. Arnavutköy Belediyesi böcek ilaçlama, tüm fare, böcek ve haşere türleriyle mücadele ederek sağlığınızı ve çevrenizi korumaktadır. İlaçlama hizmetlerimiz müşterilerimizin sorunlarına en kısa zamanda çözüm bulabilmesi için 7 gün 24 saat sürmektedir.

Açık alanlardan evlerimizin, işyerlerimizin ve daha bir çok ortak alanın içine dahil olan haşereler, çok sayıda türe sahiptir. Haşere ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarında profesyonel destek alınmalıdır. Aksi durumlarda bu canlılardan güvenli yöntemlerle kurtulmak mümkün değildir.

Yaşam Bölgelerimizde En Sık Görülen Haşere Ve Fare Türleri;

  • Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite

Arnavutköy Belediyesi böcek ilaçlama zararlı tüm fare ve böcek türlerini en kısa zamanda etkisiz hale dönüştürmektedir. İlaçlama tekniklerimiz bu canlıların yuva oluşturduğu tüm alanlara ulaşarak ilacın nüfus etmesini sağlamaktadır.

Haşerelerin Zararları

Haşereler yapılarına göre farklı zararlara neden olurlar. Çoğu haşere türü etrafında yer alan eşyaların arasına yuva oluşturur. Eşyaları kemirerek beslenen bazı haşere türleri eşyaların zamanla zarar görmesine neden olurlar. Bazı haşere türleri ise kan yoluyla beslenerek insan ve hayvanların üzerinde konakçı olarak bulunurlar.

Haşerelerin taşımış oldukları mikrop ve kan yoluyla bulaştırdıkları virüsler sağlık açısından daima tehlike oluşturmaktadır.

Haşerelerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Cilt hastalıkları
  • Verem
  • Alerjik hastalıklar
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Gıda zehirlenmeleri

Arnavutköy Belediyesi böcek ilaçlama böcek ve farelerin zararlarından kurtulmanız için profesyonel hizmet sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarımız ve TSE etiketli ilaçlarımız güvenli ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerimizin daima yanında yer alarak gün boyu hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.

 

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52