Arnavutköy Anadolu Mahallesi Fare İlaçlama

arnavutkoy-anadolu-mahallesi-fare-ilaclama

Fare istilası her bölgede ve insanların bulunduğu her alanda görülebilen bir vakadır. Çünkü, her ne kadar insanlara yakın yaşamayı sevmeseler de fareler insan artıklarıyla beslenerek hayatta kalan bir canlı türüdür. En lüks şehir ve ilçelerde bile izbe ve pis mekanlarda yaşayarak çöplerle karnını doyurur. Farenin yaşam alanı olarak tercih ettiği bu pis bölgeler, son derece pis ve mikrobik bir alan oluşturduğu için insan sağlığına zararlı durumlar teşkil eder. Kimse çöplükte uyumayı ya da kanalizasyonda yemek yemeyi istemez. Ancak evinizde bir fare istilası varsa, istemeden de olsa bu durumu yaşamış sayılırsınız. Çünkü fareler, dolaştıkları bu pis yerlerden aldıkları organizmaları evinizde bırakır ve sizin günlük kullanım alanlarınızı yaşadıkları çöplüklerden farksız hale getirir. Bu durumun en sık yaşandığı bölgelerde aktif olarak çalışmalarını sürdüren Arnavutköy Anadolu Mahallesi fare ilaçlama servisimiz; İstanbul’un tamamında fare ve haşere problemini çözüme kavuşturmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Fare İlaçlama Servisi

30 yıldır ilaçlama sektöründe çalışmalarını yürüten Arnavutköy Anadolu Mahallesi fare ilaçlama firması; deneyimli kadrosu ve uzman ilaçlama ekibiyle İstanbul’un tamamında haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla sürdüren ve kesin sonuç garantisiyle hizmet veren servisimiz; fare başta olmak üzere akrep, çıyan, yılan, tahta kurusu, hamam böceği, akrep gibi evlere giren tüm haşereleri ortadan kaldırmak üzere hareket ediyor.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılmaktadır?

Fare ilaçlama konusunda farklı ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bunlardan biri; fare istasyonu olarak adlandırılan ve farenin canlı olarak yakalanıp doğal ortamına bırakılmasını sağlayan yöntemdir. Bunun dışında, tıpkı böcek türü haşerelerde olduğu gibi kokulu,

arnavutkoy-anadolu-mahallesi-fare-ilaclama

arnavutkoy-anadolu-mahallesi-fare-ilaclama

kokusuz ve jel ilaçlama seçenekleri mevcuttur. Bu ilaçlardan hangisinin ne şekilde uygulanacağı ise, Arnavutköy Anadolu Mahallesi fare ilaçlama servisinin ortamdaki haşere yoğunluğunu tespiti sonucu belirlenmektedir. Ayrıca açık ve kapalı alanlarda farklı ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Peki; ilaçlama işlemini destekleyecek ne gibi faaliyetlerde bulunabiliriz? diye soracak olursanız; ev içinde fare geçiş yolları olan yarık ve çatlakları onarmak, camlara tel sineklik takmak, ev dışında ise yiyecek ve çöp bulundurmamak, bahçede özellikle toprakta tünel ve fare yuvası olabilecek deliklerin varlığına izin vermemek yapılacak en sağlıklı hareket olacaktır. Fare ilaçlama konusunda bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52