Arnavutköy Akrep İlaçlama

Arnavutkoy-akrep-ilaclama

Akrep; scorpiones takımına mensup bir örümceğimsi türüdür. Daha çok sıcak iklimleri tercih etseler de dünya üzerinde pek çok yerde rastlanmaktadır. Zehir seviyesi türlere göre değişen bu tür, insanların yaşam alanlarına karışmakta ve çok ciddi zararlara davetiye çıkarmaktadır. Akrep sokması kişiden kişiye göre değişen farklı reaksiyonlar göstermektedir. Bu nedenle, akreplerin insanların çevresinde bulunması doğru değildir. Arnavutköy akrep ilaçlama olarak bu riski göze almayı kabul etmiyoruz. En uygun ilaçlama fiyatlarına, en kaliteli ve kesin çözüm garantili hizmeti sunuyoruz.

Arnavutköy Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlamada en önemli nokta, ilaçlama yapacak kişinin uzman ve deneyimli olmasıdır. Profesyonel olmayan ilaçlama yöntemleri ters teperek tehlikeli sonuçlara yol açabilmektedir. En etkili ve en kesin sonuç için en iyi akrep ilaçlama firmalarıyla iş birliği yapmak daha doğru olacaktır. Arnavutköy akrep ilaçlama olarak; evinizdeki tüm haşereler için ilaçlama yapıyoruz.

Akrep Türleri ve Akrep Hayvanının Özellikleri

Akrep türleri, çok zehirli akrep türleri (ölümcül), zehirli akrep türleri (tehlikeli) ve az zehirli akrep türleri (tehlikesiz) olmak üzere temelde 3 ana başlıkta incelenir. Yeryüzünde yaşayan 1753 akrep türü tespit edilmiş olup, bunların 23 türü Türkiye’de yaşamaktadır. Ülkemizde, zehirli ve çok zehirli akreplere daha çok Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’da rastlanmaktadır. Ancak; son yıllarda İstanbul’da da, özellikle Avrupa yakasında tarihi yarımada ve sahil şeritlerinde zehirli akrep şikayetleri artış göstermiştir. Akrep zararlısı, zehir oranı tespit edilemeyen bir tehdit unsuru olduğu için; akreple karşı karşıya kalındığında kişinin sağlığını riske atmadan müdahale etmesi gerekmektedir. Tespit edilen akrebi mümkünse odaya hapsedip derhal ilaçlama firmasını aramak, mümkünse ve saldırma imkanı yoksa öldürmek, sonrasında firmayı aramak en doğrusu olacaktır. Akreple mücadele konusunda kafanıza takılan sorular için Arnavutköy akrep ilaçlama servisimizi arayabilirsiniz.

Akrep Hayvanının Özellikleri

  • Çok düşük ve yüksek sıcaklıklara direnç gösterir.
  • Sert kabuğu sayesinde yüksek radyasyon seviyelerine bile dayanır.
  • Bazı akrep türleri, su ve yiyecek olmadan 1 yıla kadar yaşayabilir.
  • Akrebin susuz kalma süresi zehir oranını artırır. Bu nedenle en zehirli akrep türleri çölde yaşayanlardır.
  • Akreplerin kopan uzuvları yeniden çıkabilir.
  • Onlarca göze sahip olmalarına rağmen iyi göremezler.
  • 400 milyon yıla dayanan bir tarihleri olduğu, taş içinde bulunan akrep fosili sayesinde belirlenmiştir.
  • Akrep sokması sonucu en çok ölümün yaşandığı ülke Meksika’dır

NOT: Akrep sokması ile karşılaştığınızda mutlaka sağlık kuruluşlarına başvurmalısınız. Evinizde veya evinizin çevresinde akrep oluşumundan şüpheleniyorsanız vakit kaybetmeden ilaçlama firmalarıyla iletişime geçiniz.

HİZMETLERİMİZ
7/24 BİZE ULAŞIN
İstanbul Avrupa
0(212) 540 81 28

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52