Arnavutköy Böcek İlaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama şirketimiz İstanbul Avrupa Yakası’nda Arnavutköy ilçesinde böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama çalışmalarını profesyonel ve deneyimli ekibi ile sürdürmektedir.

Delta böcek ilaçlama firmamız halk sağlığını koruma amacı güderek, yaşam alanlarınızda mikrop, bakteri ve bulaşıcı hastalık yayan haşere ve kemirgen türlerine karşı başarılı çalışmalar yaparak yaşam alanlarınızı koruma altına almaktadır. Delta böcek ilaçlama, yılın her mevsiminde böcek ilaçlama işlemlerini sürdürmektedir.

Delta böcek ilaçlama şirketimiz, 7/24 kaliteli ve güvenli ilaçlama hizmeti vererek, % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Arnavutköy Böcek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Delta böcek ilaçlama şirketimizi dilediğiniz saatlerde arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Arnavutköy Koronavirüs Dezenfeksiyon

Arnavutköy Koronavirüs Dezenfeksiyon servisimiz, Delta Böcek İlaçlama firması bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve yaşam alanlarınızı korona virüse karşı dezenfekte etmekte olan profesyonel bir ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ve güvenilir ilaçları ile birlikte virüse karşı kontrol sağlayarak kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Arnavutköy servisimizin profesyonel hizmetlerinden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilirsiniz.

Korona İçin İlaçlama

Koronavirüs, kısa sürede çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine neden olan ve henüz net bir tedavi yönteminin bulunmaması nedeniyle tehlikesi hali devam eden bir virüstür. Bu virüsün insandan insana çok hızlı bir şekilde yayılması ve bunun kısa sürede kontrol altına alınamaması, insanların korkularını gün geçtikçe daha da artırmaktadır. Uzmanların çalışmalarını sürdürdüğü bu süreçte çok sayıda ülkede olağan üstü hal ilan edilmiş ve sınırlar kapatılmış durumdadır. Hal böyle olunca virüsün daha fazla insana yayılmaması için alınması gereken bazı tedbirler de uzmanlar tarafından sıklıkla belirtilmektedir.

Koronavirüsün yayılma oranına doğrudan etkide bulanabilmek adına kişisel temizliğimize ve yaşam alanlarımızın hijyenine mümkün olduğunca çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Yaşam alanlarımızda korona virüsün yayılma ihtimaline karşı ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ev, iş yeri, okul, hastane, cafe ve restoran gibi tüm toplu yaşam alanları için dezenfeksiyon hizmeti sağlamakta olan Arnavutköy Koronavirüs Dezenfeksiyon servisimiz, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.

Arnavutköy Koronavirüs Dezenfeksiyon Fiyatları

Arnavutköy koronavirüs dezenfeksiyon fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların metrekare cinsinden büyüklüğü, kullanılan ilaç miktarı ve eğer gerçekleştiyse tekrarlanan ilaçlama sayısı göz önünde bulundurularak servisimiz tarafından belirlenmektedir. Servisimizin corona virüs için ekonomik dezenfeksiyon hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

arnavutköyArnavutköy’ün En İyi Böcek İlaçlama Şirketi

Arnavutköy hem turistik alanlara hem de ticari hacmi çok yüksek semtlere sahip olması bakımından pek çok İstanbul ilçesinden ayrılır.

Arnavutköy böcek ilaçlama şirketleri vermiş oldukları böcek ilaçlama hizmetini en iyi şekilde Arnavutköy halkına sunmaya çalışmaktadırlar. Bununla birlikte böcek ilaçlaması yaptığını söyleyen bazı böcek ilaçlama firmaları yasa dışı çalışmaktadır. Çünkü ilaçlama yapan tüm şirketlerin uyması gereken bazı kurallar ve almaları gereken bazı belge ve ruhsatlar vardır.

Arnavutköy Haşere İlaçlama, tüm bu belgelere sahip bir böcek ilaçlama şirketidir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın verdiği onay belgesiyle faaliyette bulunan ve aynı zamanda profesyonel ve eğitimli kadrosuyla insanlara haşere ilaçlama hizmeti sunan bir böcek ilaçlama firmasıdır.

7/24 Garantili Böcek İlaçlama

Firmamız 7/24 tüm Arnavutköy halkına ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Gece – gündüz hizmet vermekte olan firmamız yapmış olduğu böcek ilaçlama hizmetinden sonra Sağlık Bakanlığı’nın ruhsatlandırmasıyla böcek ilaçlama hizmet sertifikası vermektedir. Bu sertifika özellikle iş yerleri için bulundurulması gereken zorunlu bir belgedir.

Arnavutköy böcek ilaçlama firması ziraat mühendisleriyle de çalışmaktadır. Ziraat mühendisleri her gün yaptıkları çalışmalarla böcek ilaçlarını daha etkili ve kesin çözüm üretecek hale getirmeye çalışmaktadır. Bunun dışında ziraat mühendislerinin en çok dikkat ettiği nokta da kullanılacak böcek ilaçlarının insan sağlığı açısından bir sorun arz etmeyecek şekilde hazırlanmasıdır. Bu duyarlılıkta olan Arnavutköy haşere ilaçlama şirketi sahaya çıkacak Arnavutköy böcek ilaçlama personellerine uzun süren bir eğitim vermektedir. Alınan bu eğitimden sonra yapılan sınavda başarı olan kişiler böcek ilaçlama personeli olabilmektedir.

Arnavutköy Haşere İlaçlama

Firmamız tarafından akla gelebilecek her türlü haşereye ilaçlama yapılmaktadır. Bununla birlikte Arnavutköy böcek ilaçlama servisi tüm bu haşere ilaçlama şirketleri arasında en çok müşteriye sahip olan İstanbul böcek ilaçlama şirketidir. Sebebi ise Sağlık Bakanlığı’nın verdiği ruhsatla çalışıyor olmasıdır. Ayrıca şirketimiz uzman kadroyla çalıştığı için yapılan tüm işlerden sonra %100 müşteri memnuniyeti sağlamakta ve müşterilerine Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve haşere ilaçlama sertifikası verilmektedir.

Arnavutköy haşere ilaçlama firması her türlü haşere türüne karşı haşere ilaçlaması yapmakta olan bir firmadır. Sıklıkla yapılan haşere ilaçlamaları ise şu şekildedir: Pire ilaçlama, fare ilaçlama, karınca ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, yılan ilaçlama vb akla gelebilecek her türlü haşere ilaçlamalardır.

Arnavutköy’ün Tüm Semtlerinde İlaçlama Servisi

Firmamız tüm Arnavutköy semtlerine ve mahallelerine hizmet veren Arnavutköy böcek ilaçlama firmasıdır. Fiyatlarımız oldukça ekonomik ve herkese uygun fiyatlara sahiptir. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile tüm Arnavutköy semtlerine hizmet vermektedir.

Şirketimizin en çok hizmet verdiği Arnavutköy semtleri;

 • Hicret
 • Atatürk Mahallesi
 • Bahsayiş
 • Durusu
 • Hastane
 • Cami
 • Babanakkaş
 • Anadolu
 • Dursunköy
 • Mareşal Fevzi Çakmak
 • Mavigöl
 • Mehmet Akif Ersoy

Müşteri Yorumu
Ben 9 katlı apartman dairesinde oturuyorum. Evim ise 7inci katta. Kooperatif şeklinde, daha etraf taş toprak iken girmiştim bu eve ama o zamanlar anlayamamıştım bu civarların bu kadar çok böcek ya da haşereye ev sahipliği yaptığını…

Her taraf çorak arazi ve yeni yeni kentleşmeye çalışan bir bölgede olduğumuz için, istisnasız her bahar ayında böceklerin saldırılarına uğruyor tüm apartman. Ben de bu tip canlılardan çocukluğumdan beri nefret ederim, pire ya da fare görmeye zaten gelemem, üstüne bir de siyah siyah çok ayaklı bir sürü böcek türünü evimde görünce sinir krizi geçiriyorum. Temizlik hastalığım da olduğu için, bu iğrenç canlıların adım attıkları her yeri silip temizlemek istiyorum ve bu da sinirim çok bozuyor. Her ne kadar basit yöntemlerle ev ilaçlama işlemleri yapmaya kalktıysam da maalesef hiç başarılı olamadım. O nedenle de son olarak profesyonel yardım almaya karar verdim.

İş yerinden arkadaşım, kurumsal Arnavutköy böcek ilaçlama firması tavsiye etti. Arnavutköy Böcek ilaçlama firmasını aradım ve yetkili biriyle konuştum. Derdimi anlattım, evimde türlü türlü böcek ve haşere tiplerini gördüğümü, mutfaktan balkona, koridordan tuvalete, banyodan salona her yerde bu böceklerin benden daha çok evde gezindiğini belirttim. Arnavutköy Böcek ilaçlama firması yetkilisi beni sonuna kadar dinledi ve nasıl bir evde oturduğumu sordu. Ben de 9 katlı binanın 7nci katında ikamet ettiğimi belirttim. Bana sorduğu soru ise, sadece kendi apartman dairemin mi ilaçlanacak olup olmamasıydı. Orada kararsız kaldım, çünkü tüm apartmanın ilaçlanması gerektiğini daha önce hiç düşünmemiştim. Üstelik komşularıma da böyle dertleri olup olmadığını sormamıştım. Ben de apartman yöneticisi ile konuşma kararı aldım ve haşere ilaçlama servisi için daha sonra yeniden arayacağımı belirtip telefonu kapattım.

Ev ilaçlama fikri çok mantıklıydı, ancak sadece tek daire ilaçlanması böceklerin diğer dairelere kaçmasını sağlayacak, ardından aynı böcekler daha kalabalık bir şekilde benim evime geleceklerdi. Üstelik tüm apartmanın ilaçlanması, tek daire ilaçlanmasına göre daha uygun fiyata geliyordu. Apartmana gidip apartman yöneticisi ile görüştüğümde, benden başka pek çok dairenin de bu sıkıntıyı yaşadığını ve yöneticiye başvurduğunu öğrendim. Kimisi evinde pire görmüştü, kıyafetlerinin arasına saklanan pireleri anlatmıştı. Kimisinin mutfağını karıncalar basmıştı, bir tanesi de banyodan fare ölüsü çıkarmıştı. Apartman tam anlamı ile büyük sorun yaşamaktaydı. Bu nedenle de profesyonel bir Arnavutköy böcek ilaçlama şirketi yetkilisi apartmana çağrıldı ve hemen istişare yapıldı. Tüm apartman sakinleri evlerin ilaçlanması için ikna edildi ve belli bir tarih belirlendi. O tarihte herkesin evini açık bırakıp apartman dışında beklemesi gerekecekti, o nedenle ortak tarih önemliydi.

Ev ilaçlama işlemleri için gelen ekip, tüm apartman boşaldıktan sonra, en üst katlardaki dairelerden başlayarak bütün haneleri ilaçladılar. İşlemler esnasında daha çok dolap içlerine, duvar diplerine, muhtemel yuva yerlerine, binanın böcek istilasına açık birleşim noktalarına, koridorlara ve diğer önemli noktalara ilaçlar sıkıldı. Profesyonel haşere ilaçlama ekibi, aynı zamanda kullandıkları teknoloji ve özelleşmiş ilaçlar ile de tüm apartmanı ilaçlamayı başardılar. Üst katlardan alt katlara doğru ilaçlamayı sürdüren Arnavutköy böcek ilaçlama şirketi, en nihayetinde apartman boşlukları ve kileri de ilaçlayarak binadan ayrıldı. Biraz zaman geçtikten sonra bizler de evlerimize girdik ve üzerinden onca zaman geçmesine rağmen sonuç hala harika. Tek bir iğrenç böcek, karınca ya da haşere dahi olmuyor artık. Herkese tavsiye ederim.

Yanıt yok

Bir cevap yazın