Karlıbayır Böcek İlaçlama

karlibayir-bocek-ilaclama

Haşere sorunlarını kökten çözüme kavuşturmak üzere böcek ve haşere türleri üzerinde uzmanlaşan ilaçlama ekiplerimiz; tüm haşere türlerini inceleyerek her biri için özel yöntemler ve özel içerikte ilaçlar geliştirmiştir. İlaçlama faaliyetlerini yürüttüğümüz üç ilde çok sayıda ekiple hizmet veren Karlıbayır böcek ilaçlama firması; tüm haşere problemlerine %100 çözüm sağlayarak halkın sağlığını güvence altına almaktadır.

Karlıbayır Böcek İlaçlama Firması

20 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği ilaçlama uygulamalarını İstanbul, Kocaeli ve İzmir’deki tüm ilçe, semt ve köylere ulaştıran böcek ilaçlama servisimiz; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ve ziraat mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen haşere ilaçlarıyla hizmet vermektedir. Kullanılan ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul edilmiş içeriktedir. Haşerelerin tıbbi açıdan verdiği zararların bilincinde olan ve insan sağlığını esas alarak hizmet veren Karlıbayır böcek ilaçlama firması; haşereler üzerinde kesin ve net şekilde öldürücü etkisi olan, ancak başka hiçbir canlının sağlığını tehdit etmeyen ilaç ve yöntemlerle çalışmaktadır.

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlama işlemleri; her haşere türü için özel geliştirilen bir ilaçla ve yine haşere türlerine göre belirlenen ilaçlama yöntemleriyle uygulanmaktadır. Bu yöntemler; sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonu gibi uygulamalardır. Haşere türü ve cinsi; haşerenin yayılma oranı; ilaçlanacak alanın açık ya da kapalı oluşu, büyüklüğü, özel mülk ya da kamuya açık oluşu gibi temel nitelikleri; ilaçlama esnasında alanın boşaltılıp boşaltılamayacağı gibi değişkenlere göre belirlenmektedir. Örneğin; hastane gibi kamuya açık alanların boşaltılma ihtimali çok düşüktür. Bu nedenle; bu gibi alanlarda kokusuz ilaçlama yöntemleri tercih edilir. İlaçlama uygulamasından önce ekiplerimiz alanda bir inceleme gerçekleştirir. Bu incelemede, ilaçlanacak alanda haşere varlığı olup olmadığını, istilanın ne boyutta olduğunu, haşerelerin en çok görüldüğü yerleri, alana giriş çıkış sağladıkları noktaları, yuvaları ve diğer detayları inceler. Bu doğrultuda ev sahiplerine işlem öncesinde, işlem sırasında ve sonrasında uyulması gereken talimatları bildirir. Bu talimatlara harfiyen uyulduğunda işlemden %100 sonuç alınacağı Karlıbayır böcek ilaçlama firmasının teminatı altındadır. İlaçlama hizmetlerimiz ve haşere ilaçlama fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Çilingir Böcek İlaçlama

cilingir-bocek-ilaclama

Çilingir Mahallesi ve Arnavutköy bölgesi başta olmak üzere tüm İstanbul’a, İstanbul dışında da Kocaeli ve İzmir’e hizmet veren Çilingir böcek ilaçlama servisimiz; ilaçlama faaliyetleriyle vatandaşları haşere kabusundan kurtarmak üzere çaba göstermektedir. Haşere türlerinin insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerinin bilincinde olan ve söz konusu tehditten kurtulmak için en doğru çözümün ilaçlama faaliyetleri olduğunu bilen vatandaşlarımız; ilk adres olarak Arnavutköy böcek ilaçlama çatısı altındaki Çilingir böcek ilaçlama servisimizi aramaktadır. Her gün binlerce şikayeti çözüme ulaştırarak; insan sağlığını tehlikeye atan bu tehdidi yok etmek adına 7/24 çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çilingir Böcek İlaçlama Servisi

30 yıldır ilaçlama çalışmalarını yürüten ve her gün yeni başarılara imza atan firmamız, kendini alanında geliştiren ve yenilikleri takip ederek teknolojiyi ilaçlama işlemlerinde de cilingir-bocek-ilaclamauygulayan uzman ilaçlama ekibiyle hizmet vermektedir. Çilingir böcek ilaçlama servisimiz; haşere sorununun tek tip ilaçlama yöntemleriyle sonuçlandırılamayacağını bilerek, ilaçlama yöntemlerini buna göre geliştirmiştir. Her haşere türünün farklı bir beslenme ve barınma biçimi olduğu gibi; dirençleri ve zaafları da farklıdır. Örneğin; bazı haşere türleri şekerli besinlere karşı koyamazken; bazıları için organik olmayan maddeler bile besin özelliğindedir. Ya da fare gibi kemirgenler süt ürünlerini şekere tercih etmektedir. Bu sebeple; her haşere için bu zaaflar ve hayatta kalma performansları değerlendirilmiş ve ayrı ilaçlama uygulamaları oluşturulmuştur. Uzman ilaçlama şirketimiz bu doğrultuda işlemlerini yürütmekte olup; jel böcek ilaçlama, kokulu ve kokusuz çeşitleri olan sıvı böcek ilaçlama ve fare istasyonu şeklinde uygulamalarla haşerelere savaş açmaktadır.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Haşere ilaçlama fiyatları; ilaçlanacak haşerenin türü ve cinsine, yayılma hızına, ilaçlanacak alanın büyüklüğüne, uygulanacak yönteme ve kullanılacak ilaç miktarına göre belirlenmektedir. İlacın türü ve miktarı alana göre değişiklik göstermektedir. Alanın büyüklüğü kadar açık ya da kapalı oluşu da bu durumda etkilidir. Piyasadaki en uygun böcek ilaçlama fiyatlarını talep eden firmamız; en ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla en iyi hizmeti sunmaktadır. Haşere ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak ve konu hakkında bilgi almak için, 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Fare İlaçlama

arnavutkoy-anadolu-mahallesi-fare-ilaclama

Fare istilası her bölgede ve insanların bulunduğu her alanda görülebilen bir vakadır. Çünkü, her ne kadar insanlara yakın yaşamayı sevmeseler de fareler insan artıklarıyla beslenerek hayatta kalan bir canlı türüdür. En lüks şehir ve ilçelerde bile izbe ve pis mekanlarda yaşayarak çöplerle karnını doyurur. Farenin yaşam alanı olarak tercih ettiği bu pis bölgeler, son derece pis ve mikrobik bir alan oluşturduğu için insan sağlığına zararlı durumlar teşkil eder. Kimse çöplükte uyumayı ya da kanalizasyonda yemek yemeyi istemez. Ancak evinizde bir fare istilası varsa, istemeden de olsa bu durumu yaşamış sayılırsınız. Çünkü fareler, dolaştıkları bu pis yerlerden aldıkları organizmaları evinizde bırakır ve sizin günlük kullanım alanlarınızı yaşadıkları çöplüklerden farksız hale getirir. Bu durumun en sık yaşandığı bölgelerde aktif olarak çalışmalarını sürdüren Arnavutköy Anadolu Mahallesi fare ilaçlama servisimiz; İstanbul’un tamamında fare ve haşere problemini çözüme kavuşturmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Fare İlaçlama Servisi

30 yıldır ilaçlama sektöründe çalışmalarını yürüten Arnavutköy Anadolu Mahallesi fare ilaçlama firması; deneyimli kadrosu ve uzman ilaçlama ekibiyle İstanbul’un tamamında haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla sürdüren ve kesin sonuç garantisiyle hizmet veren servisimiz; fare başta olmak üzere akrep, çıyan, yılan, tahta kurusu, hamam böceği, akrep gibi evlere giren tüm haşereleri ortadan kaldırmak üzere hareket ediyor.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılmaktadır?

Fare ilaçlama konusunda farklı ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bunlardan biri; fare istasyonu olarak adlandırılan ve farenin canlı olarak yakalanıp doğal ortamına bırakılmasını sağlayan yöntemdir. Bunun dışında, tıpkı böcek türü haşerelerde olduğu gibi kokulu,

arnavutkoy-anadolu-mahallesi-fare-ilaclama
arnavutkoy-anadolu-mahallesi-fare-ilaclama

kokusuz ve jel ilaçlama seçenekleri mevcuttur. Bu ilaçlardan hangisinin ne şekilde uygulanacağı ise, Arnavutköy Anadolu Mahallesi fare ilaçlama servisinin ortamdaki haşere yoğunluğunu tespiti sonucu belirlenmektedir. Ayrıca açık ve kapalı alanlarda farklı ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Peki; ilaçlama işlemini destekleyecek ne gibi faaliyetlerde bulunabiliriz? diye soracak olursanız; ev içinde fare geçiş yolları olan yarık ve çatlakları onarmak, camlara tel sineklik takmak, ev dışında ise yiyecek ve çöp bulundurmamak, bahçede özellikle toprakta tünel ve fare yuvası olabilecek deliklerin varlığına izin vermemek yapılacak en sağlıklı hareket olacaktır. Fare ilaçlama konusunda bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Bahçe İlaçlama

bahce-ilaclama

Haşere problemi yalnızca ev ve iş yerlerinde değil, açık alanlarda da insanlar için sorun teşkil etmektedir. Özellikle yaz akşamlarında balkon ve bahçelerde oturmanın keyfini çıkaracakken, ışığa gelen böceklerle karşılaşmak ya da akrep sokmasına maruz kalmak kimsenin yaşamak isteyeceği bir durum değildir. Peki, keyifli anlarınızı bozan bu haşerelere karşı ne gibi önlemler alıyorsunuz? Camlara takılan tül sineklik veya teller haşerelerin eve girmesini engelleyecektir. Balkon ve bahçelerde ise ışığı kapalı tutarak ya da elektrikli böcek savarlarla haşereler engellenmeye çalışılmaktadır. Ancak, bu yöntemler bir çözüm değil yalnızca günü kurtarma çabasıdır. Üstelik bu amacı bile tam manasıyla karşılamaz. Bu nedenle, daha kalıcı bir çözüm bulmalı ve bahçe ilaçlama yöntemlerini gözden geçirmelisiniz.

Bahçe İlaçlama Konusunda Dikkat Edilecek Noktalar

 • Öncelikle ilaçlama yapacak firmayı doğru seçmeniz gerekmektedir. Firmanın Sağlık Bakanlığı onaylı, garantili ve sertifikalı olmasına dikkat etmelisiniz. Size %100 sonuç garantisi veren firmalarla çalışarak doğru sonuç elde edebilirsiniz.
  bahce-ilaclama
  bahce-ilaclama
 • Bahçe ilaçlama için doğru zamanı belirlemek çok önemlidir. Açık alanda yapılan ilaçlamalar için en doğru zaman, rüzgar ve yağışın olmadığı ilkbahar ve yaz aylarıdır. Uygulanan ilacın süpürülerek ya da yıkanarak etkisini kaybetmemesi için bu detaya dikkat etmek gerekmektedir.
 • Bahçenizde gereksiz bir kalabalık varsa bunu ortadan kaldırmanız gerekmektedir.
 • Ayrıca, aşırı uzayan çimleri olabildiğince kısaltmalı, topraklardaki oyuk ve çöküntüleri doldurmalı, yabani otları temizlemelisiniz.
 • Bahçenizi daima temiz ve düzenli tutmalısınız. Haşerelerin pisliği ve dağınıklığı çok sevdiğini unutmamalısınız.
 • Bahçenizde yığın halde odun ve eşya bulundurmamaya özen göstermelisiniz.
 • Ayrıca, unutmamanız gereken bir diğer husus da, bahçede sulama yaparken toprağın aşırı ıslanmamasını sağlamaktır. Zira aşırı ıslanan ve nemli kalan toprak haşerelerin oluşmasına olanak sağlar ve bitkilerin de çürümesine sebep olur.
 • Bahçede ve konut içinde haşerelerin, özellikle de fare ve yılan gibi iri haşerelerin yuva yapabileceği alanları yok etmelisiniz.
 • Bunun yanı sıra, ağaçları düzenli olarak budamanız da haşere yuvalanmasını engelleyecektir. Bu adımları tamamladıysanız, bahçe ilaçlamadan %100 sonuç almanız kaçınılmaz olacaktır. Park bahçe ilaçlama konusunda ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Arnavutköy Akrep İlaçlama

Akrep; scorpiones takımına mensup bir örümceğimsi türüdür. Daha çok sıcak iklimleri tercih etseler de dünya üzerinde pek çok yerde rastlanmaktadır. Zehir seviyesi türlere göre değişen bu tür, insanların yaşam alanlarına karışmakta ve çok ciddi zararlara davetiye çıkarmaktadır. Akrep sokması kişiden kişiye göre değişen farklı reaksiyonlar göstermektedir. Bu nedenle, akreplerin insanların çevresinde bulunması doğru değildir. Arnavutköy akrep ilaçlama olarak bu riski göze almayı kabul etmiyoruz. En uygun ilaçlama fiyatlarına, en kaliteli ve kesin çözüm garantili hizmeti sunuyoruz.

Arnavutköy Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlamada en önemli nokta, ilaçlama yapacak kişinin uzman ve deneyimli olmasıdır. Profesyonel olmayan ilaçlama yöntemleri ters teperek tehlikeli sonuçlara yol açabilmektedir. En etkili ve en kesin sonuç için en iyi akrep ilaçlama firmalarıyla iş birliği yapmak daha doğru olacaktır. Arnavutköy akrep ilaçlama olarak; evinizdeki tüm haşereler için ilaçlama yapıyoruz.

Akrep Türleri ve Akrep Hayvanının Özellikleri

Akrep türleri, çok zehirli akrep türleri (ölümcül), zehirli akrep türleri (tehlikeli) ve az zehirli akrep türleri (tehlikesiz) olmak üzere temelde 3 ana başlıkta incelenir. Yeryüzünde yaşayan 1753 akrep türü tespit edilmiş olup, bunların 23 türü Türkiye’de yaşamaktadır. Ülkemizde, zehirli ve çok zehirli akreplere daha çok Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’da rastlanmaktadır. Ancak; son yıllarda İstanbul’da da, özellikle Avrupa yakasında tarihi yarımada ve sahil şeritlerinde zehirli akrep şikayetleri artış göstermiştir. Akrep zararlısı, zehir oranı tespit edilemeyen bir tehdit unsuru olduğu için; akreple karşı karşıya kalındığında kişinin sağlığını riske atmadan müdahale etmesi gerekmektedir. Tespit edilen akrebi mümkünse odaya hapsedip derhal ilaçlama firmasını aramak, mümkünse ve saldırma imkanı yoksa öldürmek, sonrasında firmayı aramak en doğrusu olacaktır. Akreple mücadele konusunda kafanıza takılan sorular için Arnavutköy akrep ilaçlama servisimizi arayabilirsiniz.

Akrep Hayvanının Özellikleri

 • Çok düşük ve yüksek sıcaklıklara direnç gösterir.
 • Sert kabuğu sayesinde yüksek radyasyon seviyelerine bile dayanır.
 • Bazı akrep türleri, su ve yiyecek olmadan 1 yıla kadar yaşayabilir.
 • Akrebin susuz kalma süresi zehir oranını artırır. Bu nedenle en zehirli akrep türleri çölde yaşayanlardır.
 • Akreplerin kopan uzuvları yeniden çıkabilir.
 • Onlarca göze sahip olmalarına rağmen iyi göremezler.
 • 400 milyon yıla dayanan bir tarihleri olduğu, taş içinde bulunan akrep fosili sayesinde belirlenmiştir.
 • Akrep sokması sonucu en çok ölümün yaşandığı ülke Meksika’dır

NOT: Akrep sokması ile karşılaştığınızda mutlaka sağlık kuruluşlarına başvurmalısınız. Evinizde veya evinizin çevresinde akrep oluşumundan şüpheleniyorsanız vakit kaybetmeden ilaçlama firmalarıyla iletişime geçiniz.

Arnavutköy Fare İlaçlama

Fare haşeresi, insan sağlığına ve kullandığı özel eşyalara çok ciddi zararları dokunan bir canlı türüdür. Yaşam alanı olarak ve evlere giriş yolu olarak özellikle kanalizasyon sistemini kullandıkları için; kanalizasyonların döküldüğü yerler olan sahil kesimlerinde daha sık rastlanırlar. Bu nedenle Arnavutköy gibi sahil ilçeleri; özellikle de müstakil evler fare bakımından risk altındadır. Bunun bilincinde olan Arnavutköy mahalleleri halkı; Arnavutköy fare ilaçlama konusunda bilinçli ve doğru adımlar atmaktadır.

Arnavutköy Fare İlaçlama

 

Arnavutköy; fare ilaçlama konusunda en çok şikayet aldığımız yerlerden biridir. Elbette bu, en yoğun farenin bu bölgede olduğu anlamına gelmez. Arnavutköy halkının ilaçlama konusunda bilinçli ve akılcı davrandığını gösterir. Arnavutköy’den gelen yardım talepleri doğrultusunda, Arnavutköy fare ilaçlama uygulamalarımızı uzman ekibimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla gerçekleştirip, %100 olumlu sonuç alıyoruz. 30 yıllık deneyimimiz ve fare türleri konusundaki uzmanlığımız doğrultusunda, atılacak en doğru adımları belirleyerek uygun ilaçlama yöntemleriyle evlerinizi fare ve haşereden arındırıyoruz.

Fare İlaçlamada Dikkat Edilecek Noktalar

Arnavutköy fare ilaçlama ekibi olarak; fare ilaçlama nasıl yapılır ve incelikleri nelerdir diye soran siz değerli danışanlarımıza yönelik bir liste hazırladık:

 • Fare ilaçlama uygulamasına başlamadan önce, farenin görüldüğü yer ve dahil olmuş olabileceği alanlar doğru tespit edilmelidir.
 • Yuvasını belirleme imkanınız varsa fare ilaçlama servisine bildirmeniz son derece önemlidir.
 • Farelerin eve girmek için kullandığı yolu tespit etmeniz; duvar kapı ve cam kenarlarında bulunan çatlaklar ya da kapı ve cam üzerinden giriyorsa bu konuda bir düzenleme yapmanız iyi olacaktır. Çatlakları alçı ile kapatabilir, cam ve kapılara tel sineklik takabilirsiniz. NOT: Sineklikleri sık sık kontrol edip gerektiğinde onarmalısınız çünkü fareler son derece keskin dişlere sahiptir ve evinize girmeyi kafaya koymuş bir fare için tel sineklik fazla dayanmayacaktır.
 • Bahçeli bir evde oturuyorsanız veya sahile yakınsanız yalnızca evinizin içini değil ev çevresini de ilaçlatmanız kesin çözüm için etkili olacaktır.
 • Evinizde akşamdan çöp bırakmamaya, yerlerdeki kırıntıları süpürmeye, yiyecekleri kapatalı tutmaya özen göstermelisiniz. Bir farenin en sevmediği şey temizliktir. Evinizi daima temiz ve düzenli tutarsanız fare evinize olan ilgisini kaybedecektir.
 • Ayrıca; ardiye, erzak deposu, kiler gibi alanları düzenli olarak gözetim altında havalandırmalı; sık sık düzenlemelisiniz. Çatı arası ya da bodrum gibi alanları temiz tutmalısınız.
 • İlaçlama esnasında evinizde gıda ve mutfak malzemelerini ortadan kaldırıp ilaçtan etkilenmeyecek şekilde muhafaza etmelisiniz.
 • Evdeki çocuk ve evcil hayvan eşyalarını mutlaka kaldırmalısınız.

İlaçlama, fareler ve haşereler hakkında her türlü sorunuz için bir telefon uzağınızdayız.

Zekeriyaköy Böcek İlaçlama

Zekeriyaköy, Sarıyer ilçesine bağlı, doğayla iç içe olan huzurlu bir köydür. Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip köyü olmasının yanında, Sarıyer’in en eski köyüdür. Özellikle son yıllarda değeri artan ve ciddi yatırımlar yapılan bu köy, ormanlık arazilerle bütünleştiği için çok sayıda böcek türünün ve diğer haşerelerin cirit attığı bir alandır. Sarıyer’in tüm köy ve mahallelerinde olduğu gibi, Zekeriyaköy böcek ilaçlama için de Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve çözüm odaklı çalışmalarımız ile sizlere yardım etmeye hazırız.

Zekeriyaköy Böcek İlaçlama ile Doğa Dostu Bir Yaşam

Pek çok insan böcek korkusu sebebiyle doğada yaşama uyum sağlayamaz. Kamp, piknik gibi keyifli aktivitelerden bile böcek ve örümcek endişesiyle vazgeçer. Dolayısıyla ormanlık bölgelerde yaşamak her ne kadar huzurlu olsa da, pek çok insan için ürkütücü bir durum olarak karşımıza çıkabilir. Bazı haşere türlerinin insan sağlığına çok ciddi zararları olduğunu da düşünürsek; Zekeriyaköy böcek ilaçlama konusunda son derece dikkat edilmesi gereken bir bölge olarak karşımıza çıkacaktır.

Böcek İlaçlama Uygulamaları Hangi Alanlarda Yapılmaktadır?

Böcek ilaçlama konusunda alanında uzman bir ekiple çalışan ve en iyi böcek ilaçlama firması olma ayrıcalığını taşıyan Zekeriyaköy böcek ilaçlama şirketi; böcek ve haşerelerin insan yaşam alanına dahil olduğu her bölgede hizmet vermektedir. Açık alan/kapalı alan, haşere türü ve yoğunluğu, ilaçlanacak alan hacmi gibi pek çok değişkene göre belirlenen ilaçlama seçeneklerimiz uzman ilaçlama ekibimiz tarafından belirlenmekte ve uygulama buna göre gerçekleştirilmektedir. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonu uygulaması gibi pek çok alternatif ilaçlama şekli mevcuttur.

 • Ev
 • Apartman
 • İş yeri
 • İş hanı
 • Bodrum
 • Çatı katı
 • Bahçe
 • Otopark
 • Hastane
 • Otel
 • Okul
 • Restoran
 • Toplu taşıma araçları
 • Meyve ve sebze bahçeleri en çok ilaçlama yaptığımız alanlardır.

Ev İlaçlandıktan Sonra Nasıl Temizlenmeli?

Zemin ve kullanım alanlarındaki ilaç kalıntıları titiz hanımları huzursuz edip temizliğe sevk edebilir. Ancak uzmanlarımız, yumurtadan çıkmamış böceklerin de ilaçtan etkilenebilmesi için en az 25 gün ilaçlanan alanda ıslak temizlik yapılmamasını önermektedir. Aktif kullanım alanında olan ve ilaca maruz kalmayan tezgah vb. alanları gönül rahatlığıyla silebilirsiniz ancak ilaçlama yapılan zemini yalnızca süpürerek kuru temizlik uygulamalısınız. Sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Otel ilaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama Fiyatları, yaşam alanlarımızı tehdit eden böcek ve haşerelerin ortaya çıkmasındaki en büyük nedenler küresel ısınma, kentsel dönüşüm, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık, ekolojik sistemin bozukluğu…vb

Sağlığımızı tehdit eden böcek ve haşereler

Hamam böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, gümüş böceği, tespih böceği, karınca, örümcek, mite, akar, tatarcık, güve, kırkayak, bit, kene, örümcek, karasinek, sivrisinek, solucan, salyangoz, akrep, fare…vb

Otel ilaçlama Fiyatları
Otel ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu nedenle mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketine danışmanız gerekmektedir.

Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere hizmet sunan güvenilir bir şirkettir. Kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. Sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçların çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur tamamen böcek ve haşerelere yönelik üretilmiştir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler otellerin en çok mutfak, depo, bodrum ve zemin katlarında, hamam, spa, havuz kenarlarında, pencere kenarlarında, pervazlarda, tavan köşelerinde, duvar çatlaklarında, lavabo içinde, tezgah üzerinde, mobilya içlerinde, baza içinde…vb

Böcek ve haşerelere karşı önlem almadığınız takdirde çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün. böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, dizanteri, tifüs, sarı humma, dang humması, verem, veba, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, lenf hastalıkları, akciğer kanamaları, fil hastalığı, kas ve kemik hastalıkları, hepatit, tifüs…vb

Otel ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Okul Böcek İlaçlama

Okul Böcek ilaçlama, okullar çocukların bütün zamanlarını geçirdiği yaşam alanlarından biridir. Bu nedenle son derece hijyen ve sağlıklı bir ortam olması gerekmektedir.

Böcek ve haşereler neden ortaya çıkar?

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün.

Okul Böcek ilaçlama
Okul Böcek ilaçlama

Bu böcek ve haşereler pire, kene, fare, kulağakaçan, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, çıyan, akrep, gümüş böceği, tespih böceği, bit, akar, mite, güve, örümcek, karınca, sivrisinek, kara sinek, fare…vb

Bu böceklere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz imkansızdır bu nedenle mutlaka güvenilir, kesin sonuçlar veren, yasal mevzuata göre ilaçlama yapan ruhsatı ve belgeleri bulunan bir ilaçlama şirketine başvurmanız gerekmektedir.

Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati işyerlerine, evlere, bahçelere, parklara, hastanelere, lokantalara…vb bir çok yere ilaçlama yaptığı gibi okullara da ilaçlama yapmaktadır. İlaçlamanın eğitim döneminden önce yapılması doğru olacaktır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Özellikle gelişim çağındaki çocukların sağlığını olumsuz etkileyen bu böcek ve haşerelerin mutlaka erken önlem alınarak ilaçlanması gerekmektedir aksi halde çocuklar çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanabilir. Bunlardan bazıları, böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları, gıda zehirlenmesi, tifüs, verem, dizanteri, sarı humma, dang humması, zika, fil hastalığı, AIDS, kanser….vb

Okul böcek ilaçlama fiyatları böcek ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları, Anadolu Yakası’nda bulunan, eşsiz doğa güzelliğine sahip ve İstanbul’un yeşil alan açısından en geniş olduğu ilçelerden olan Beykoz’da özellikle sıcak havalarda çok sayıda böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunun nedeni küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık…

Yaşamı tehdit eden böcek ve haşereler

Beykoz’da ortaya çıkan böcek ve haşereler; pire, hamam böceği, kene, güve, gümüş böceği, tespih böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, tatarcık, karınca, örümcek, yaban arısı, sivrisinek, kara sinek, mite, yaprak böceği, fare…vb

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları
Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel yöntemlerle müdahale etmeniz zordur. Halkın çoğu piyasada satılan ve değişik markalarla satılan böcek ilaçlarını satın alarak çözüm bulmaya çalışıyorlar ancak birkaç gün sonra tekrar bu böcek ve haşerelerle karşılaşıyorlar.

Böcekler ve haşerelere karşı erkenden önlem almadığınız takdirde çok ciddi hastalıklara yakalanmanız mümkün… Böbrek yetmezliği, bağırsak enfeksiyonu, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, AIDS, fil hastalığı, zika, dang humması, sarı humma, kanser, veba, verem, astım, akciğer kanamaları…vb

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Beykoz ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Beykoz İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insailara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Beykoz Böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere ve tüm mahalle, cadde ve sokaklara hizmet sunmaktadır. Kullandığımız ilaçlar yasal mevzuata uygun olup, Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Bu ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır.

İlaçlama tekniğimiz böceğin türüne göre uygulanmaktadır. Ekibimiz ilaçlama öncesinde böcek ve haşereleri inceleyerek türlerini teşhis ederler daha sonra böceğin türüne göre ilaçlama tekniğini uygularlar.

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluklarına, türlerine ve ilaçlanacak bölgenin metrekaresine göre değişim göstermektedir.