Zekeriyaköy Böcek İlaçlama

Zekeriyaköy, Sarıyer ilçesine bağlı, doğayla iç içe olan huzurlu bir köydür. Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip köyü olmasının yanında, Sarıyer’in en eski köyüdür. Özellikle son yıllarda değeri artan ve ciddi yatırımlar yapılan bu köy, ormanlık arazilerle bütünleştiği için çok sayıda böcek türünün ve diğer haşerelerin cirit attığı bir alandır. Sarıyer’in tüm köy ve mahallelerinde olduğu gibi, Zekeriyaköy böcek ilaçlama için de Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve çözüm odaklı çalışmalarımız ile sizlere yardım etmeye hazırız.

Zekeriyaköy Böcek İlaçlama ile Doğa Dostu Bir Yaşam

Pek çok insan böcek korkusu sebebiyle doğada yaşama uyum sağlayamaz. Kamp, piknik gibi keyifli aktivitelerden bile böcek ve örümcek endişesiyle vazgeçer. Dolayısıyla ormanlık bölgelerde yaşamak her ne kadar huzurlu olsa da, pek çok insan için ürkütücü bir durum olarak karşımıza çıkabilir. Bazı haşere türlerinin insan sağlığına çok ciddi zararları olduğunu da düşünürsek; Zekeriyaköy böcek ilaçlama konusunda son derece dikkat edilmesi gereken bir bölge olarak karşımıza çıkacaktır.

Böcek İlaçlama Uygulamaları Hangi Alanlarda Yapılmaktadır?

Böcek ilaçlama konusunda alanında uzman bir ekiple çalışan ve en iyi böcek ilaçlama firması olma ayrıcalığını taşıyan Zekeriyaköy böcek ilaçlama şirketi; böcek ve haşerelerin insan yaşam alanına dahil olduğu her bölgede hizmet vermektedir. Açık alan/kapalı alan, haşere türü ve yoğunluğu, ilaçlanacak alan hacmi gibi pek çok değişkene göre belirlenen ilaçlama seçeneklerimiz uzman ilaçlama ekibimiz tarafından belirlenmekte ve uygulama buna göre gerçekleştirilmektedir. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonu uygulaması gibi pek çok alternatif ilaçlama şekli mevcuttur.

 • Ev
 • Apartman
 • İş yeri
 • İş hanı
 • Bodrum
 • Çatı katı
 • Bahçe
 • Otopark
 • Hastane
 • Otel
 • Okul
 • Restoran
 • Toplu taşıma araçları
 • Meyve ve sebze bahçeleri en çok ilaçlama yaptığımız alanlardır.

Ev İlaçlandıktan Sonra Nasıl Temizlenmeli?

Zemin ve kullanım alanlarındaki ilaç kalıntıları titiz hanımları huzursuz edip temizliğe sevk edebilir. Ancak uzmanlarımız, yumurtadan çıkmamış böceklerin de ilaçtan etkilenebilmesi için en az 25 gün ilaçlanan alanda ıslak temizlik yapılmamasını önermektedir. Aktif kullanım alanında olan ve ilaca maruz kalmayan tezgah vb. alanları gönül rahatlığıyla silebilirsiniz ancak ilaçlama yapılan zemini yalnızca süpürerek kuru temizlik uygulamalısınız. Sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Otel ilaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama Fiyatları, yaşam alanlarımızı tehdit eden böcek ve haşerelerin ortaya çıkmasındaki en büyük nedenler küresel ısınma, kentsel dönüşüm, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık, ekolojik sistemin bozukluğu…vb

Sağlığımızı tehdit eden böcek ve haşereler

Hamam böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, gümüş böceği, tespih böceği, karınca, örümcek, mite, akar, tatarcık, güve, kırkayak, bit, kene, örümcek, karasinek, sivrisinek, solucan, salyangoz, akrep, fare…vb

Otel ilaçlama Fiyatları
Otel ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu nedenle mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketine danışmanız gerekmektedir.

Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere hizmet sunan güvenilir bir şirkettir. Kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. Sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçların çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur tamamen böcek ve haşerelere yönelik üretilmiştir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler otellerin en çok mutfak, depo, bodrum ve zemin katlarında, hamam, spa, havuz kenarlarında, pencere kenarlarında, pervazlarda, tavan köşelerinde, duvar çatlaklarında, lavabo içinde, tezgah üzerinde, mobilya içlerinde, baza içinde…vb

Böcek ve haşerelere karşı önlem almadığınız takdirde çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün. böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, dizanteri, tifüs, sarı humma, dang humması, verem, veba, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, lenf hastalıkları, akciğer kanamaları, fil hastalığı, kas ve kemik hastalıkları, hepatit, tifüs…vb

Otel ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Okul Böcek İlaçlama

Okul Böcek ilaçlama, okullar çocukların bütün zamanlarını geçirdiği yaşam alanlarından biridir. Bu nedenle son derece hijyen ve sağlıklı bir ortam olması gerekmektedir.

Böcek ve haşereler neden ortaya çıkar?

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün.

Okul Böcek ilaçlama
Okul Böcek ilaçlama

Bu böcek ve haşereler pire, kene, fare, kulağakaçan, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, çıyan, akrep, gümüş böceği, tespih böceği, bit, akar, mite, güve, örümcek, karınca, sivrisinek, kara sinek, fare…vb

Bu böceklere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz imkansızdır bu nedenle mutlaka güvenilir, kesin sonuçlar veren, yasal mevzuata göre ilaçlama yapan ruhsatı ve belgeleri bulunan bir ilaçlama şirketine başvurmanız gerekmektedir.

Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati işyerlerine, evlere, bahçelere, parklara, hastanelere, lokantalara…vb bir çok yere ilaçlama yaptığı gibi okullara da ilaçlama yapmaktadır. İlaçlamanın eğitim döneminden önce yapılması doğru olacaktır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Arnavutköy Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Özellikle gelişim çağındaki çocukların sağlığını olumsuz etkileyen bu böcek ve haşerelerin mutlaka erken önlem alınarak ilaçlanması gerekmektedir aksi halde çocuklar çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanabilir. Bunlardan bazıları, böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları, gıda zehirlenmesi, tifüs, verem, dizanteri, sarı humma, dang humması, zika, fil hastalığı, AIDS, kanser….vb

Okul böcek ilaçlama fiyatları böcek ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları, Anadolu Yakası’nda bulunan, eşsiz doğa güzelliğine sahip ve İstanbul’un yeşil alan açısından en geniş olduğu ilçelerden olan Beykoz’da özellikle sıcak havalarda çok sayıda böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunun nedeni küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık…

Yaşamı tehdit eden böcek ve haşereler

Beykoz’da ortaya çıkan böcek ve haşereler; pire, hamam böceği, kene, güve, gümüş böceği, tespih böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, tatarcık, karınca, örümcek, yaban arısı, sivrisinek, kara sinek, mite, yaprak böceği, fare…vb

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları
Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel yöntemlerle müdahale etmeniz zordur. Halkın çoğu piyasada satılan ve değişik markalarla satılan böcek ilaçlarını satın alarak çözüm bulmaya çalışıyorlar ancak birkaç gün sonra tekrar bu böcek ve haşerelerle karşılaşıyorlar.

Böcekler ve haşerelere karşı erkenden önlem almadığınız takdirde çok ciddi hastalıklara yakalanmanız mümkün… Böbrek yetmezliği, bağırsak enfeksiyonu, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, AIDS, fil hastalığı, zika, dang humması, sarı humma, kanser, veba, verem, astım, akciğer kanamaları…vb

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Beykoz ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Beykoz İlaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insailara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Beykoz Böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere ve tüm mahalle, cadde ve sokaklara hizmet sunmaktadır. Kullandığımız ilaçlar yasal mevzuata uygun olup, Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Bu ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır.

İlaçlama tekniğimiz böceğin türüne göre uygulanmaktadır. Ekibimiz ilaçlama öncesinde böcek ve haşereleri inceleyerek türlerini teşhis ederler daha sonra böceğin türüne göre ilaçlama tekniğini uygularlar.

Beykoz Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluklarına, türlerine ve ilaçlanacak bölgenin metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

Beşiktaş Böcek ilaçlama Fiyatları

Beşiktaş Böcek ilaçlama Fiyatları, Beşiktaş Avrupa Yakası’nda bulunan kültür ve sanat açısından oldukça popüler olan, kafelerin, alışveriş merkezlerinin ve eğlence merkezlerinin olduğu, gün içinde ve haftasonları İstanbulluların sıkça uğradıkları ilçelerdendir.

Böcek ve haşereler neden ortaya çıkar?

Beşiktaş aynı zaman turistik bir semt olduğu içinde bölgede oteller, restoranlarda bulunmaktadır.  Bu nedenle bu alanların yaz mevsimi öncesi ilaçlanması ve hijyeninin sağlanması gerekmektedir. Küresel ısınma, kentsel dönüşümün yarattığı ekolojik sistem bozukluğu ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bölgede çok çeşitli böceklerin ve haşerelerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu böcek ve haşereler pire, tatarcık, güve, kırakayak, kene, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, karınca, örümcek, akrep, gümüş böceği, tespih böceği, yaprak böceği, solucan, salyangoz…vb

Beşiktaş Böcek ilaçlama Fiyatları
Beşiktaş Böcek ilaçlama Fiyatları

Böceklere ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerle mücadele etmeniz kolay değildir. Çünkü bu böcek ve haşereler çok hızlı çoğalırlar. Bu nedenle piyasada satılan böcek ilaçları size tam olarak yardımcı olamayacaktır.

Bölgede çok fazla ilaçlama şirketleri bulunmaktadır ancak bunların çoğu yasal mevzuata uymayan, ruhsat ve belgeleri bulunmayan, kullandıkları ilaçlar yasal olmayan illegal şirketlerdir.

Beşiktaş Böcek ilaçlama günün 7/24 saati tüm mahallelere, caddelere ve sokaklara hizmet sunmaktadır.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Beşiktaş ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Beşiktaş ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşerelere karşı erken önlem almadığınız takdirde çok ciddi sağlık sorunlarıyla başbaşa kalabilirsiniz. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, hepatit, AIDS, sarı humma, dang humması, zika, veba, verem, sıtma, tifüs, dizanteri, kanser…vb

Beşiktaş Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

Arnavutköy böcek ilaçlama fiyatları

Arnavutköy ilaçlama fiyatları, Arnavutköy yoğun göç alan ve yeni yeni gelişen İstanbul’un Avrupa Yakası’nda olan ilçelerinden biridir. Kentsel dönüşümle birlikte değişen Arnavutköy’de havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan bir takım böcek ve haşerelere rastlamakta mümkün bunlar arasında güve, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, kulağakaçan, pire, kene, salyangoz, akrep, kalorifer böceği, karınca, deri böceği, çıyan, gümüş böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, tespih böceği, kertenkele, çatı faresi, lağım faresi, pamuk faresi, fındık faresi…vb

Hızla çoğalan ve yayılan bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle önlem almanız mümkün değildir. Bir çok kişi piyasada satılan ve çok çeşitli markalarda satılan ilaçları satın alarak bu soruna çare bulmaya çalışsalar da bir kaç gün sonra tekrar aynı sorunla başbaşa kalıyorlar. Bu nedenle ilaçlama konusunda uzman, profesyonel ve kesin sonuç veren şirketlerle anlaşmanız çok daha doğru olacaktır. Bu şirketlerin mutlaka yasal ruhtası ve belgeleri olması gerekmektedir. Arnavutköy böcek ilaçlama şirketi bu konuda yasal mevzuata uygun hareket eden ve kullandığı ilaçlar insan sağlığına zararlı olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

ilaçlama Teknikleri

Arnavutköy böcek ilaçlama şirketi ilaçlama yapmadan önce böceğin türünü teşhis eder ve böceğin yapısına göre ilaçlama tekniği uygular. Kullandığı ilaçlar sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare istasyonları. Kullanılan ilaçların çevreye ve insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Arnavutköy ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Arnavutköy böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Arnavutköy böcek ilaçlama fiyatları, böceklerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

İzmir Böcek İlaçlama

İzmir Böcek İlaçlamaFareler ve böcekler insan hayatı için son derece zararlı canlılardır. Özellikle girdikleri kişisel ve toplumsal yaşam alanları içinde pek çok zarara sebebiyet verir. Başlıca insanlarla teması sonucunda; veba, verem, humma, sıtma, mantar hastalıkları, çeşitli enfeksiyonlar, dizanteri gibi kalıcı ve ölümcül rahatsızlara neden olur. Bunun yanı sıra girdikleri alanlar içinde kabloları kemirerek maddi zarara da uğratabilir. Delta ilaçlama tüm bu sorunlarla mücadele için yıllardan beri İstanbul ve İzmir böcek ilaçlama adı altında hizmet vermektedir.

İzmir Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemli olanı firmanın güvenilir olmasıdır. Delta böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Böcek ilaçlama firmasına bağlı olarak çalışan ilaçlama ekibinin alanında uzman kişilerden oluşması ise hem insanların hem de ortamın sağlığı açısından önemlidir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda fare ve böcek ilaçlama uygulaması yapıldığına dair bir belgenin ekip lideri tarafından verilmesi gerekiyor. Bu hem alan güvenliğini hem de kişileri güvence altına alan bir durumdur.

Delta böcek ilaçlama firmasına bağlı müşteri hizmetleri düzenli periyotlar halinde ilaçlama faaliyetlerinizin tarihini takip ederek, yaklaştığında sorumlu kişiye bildirir. İlaçlama türleri alanın ihtiyaçlarına göre müşteri hizmetleri ve ilaçlama ekibi tarafından belirlenir.  Bu ilaçlama şekilleri aşağıdaki gibidir:

 • Jel ilaçlama
 • Sıvı ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Fare istasyonları

Şikayetçi olunan alanın büyüklüğü, böceğin büyüklüğü, böceğin cinsi ve ilaca karşı göstereceği reaksiyon sonuçları tespit edildiğinde ilaçlama türüne karar verilir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda ilaçlama işlemi uygulanan alanda belirli bir süre herhangi bir böcek türüne rastlamak olası değildir.  Yaşam alanlarınızı düzenli bir şekilde tüm böcek ve fare türlerine karşı güven altına almak için düzenli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız gerekir.

Delta böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınıza sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde haşere sorunu yaşıyorsanız, firmamıza ulaşarak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 

 

Ataşehir böcek ilaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama servisi yıllardan beri insanların kişisel veya toplumsal alanlarının güvenliği için ilaçlama hizmetine İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde devam etmektedir. Gerek ilaçlama ekibi, gerekse müşteri hizmetleri ile birlikte 7/24 faaliyetine devam eden Ataşehir böcek ilaçlama servisi tüm haşere çeşitleri ile mücadele etmektedir.

Bunlar başlıca; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. “Ataşehir böcek ilaçlama” yazısını okumaya devam et

Üsküdar böcek ilaçlama

Böcek ve fareler, ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli canlılardır arasındadır. Doğal yaşam alanlarından çıkıp; insanların kişisel veya toplumsal hayatlarına girdiğinde ise birçok maddi ve manevi sorunu beraberinde getirir. Yaşadığı pis yerlerden taşıdığı birçok virüs ve mikrobu, insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu ile konakladığı alanların üzerine bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde kalıcı, bulaşıcı ve ölümcül pek çok hastalık görülebilir. Üsküdar böcek ilaçlama servisi, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile beraber ilaçlama uygulamalarına İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde devam etmektedir. Kişisel veya toplumsal alanlar içinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcekler şu şekildedir; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, “Üsküdar böcek ilaçlama” yazısını okumaya devam et

Ev ve çatı faresi ilaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla tüm böcek ve fare türlerine karşı olduğu gibi ev ve çatı faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Ev ve çatı faresi siyah ve kahverengi renkte, büyük kulaklı ve gözlü, boyları 40 cm’ye kadar ulaşabilen canlı çeşididir. Lağım faresinden daha küçük ve incedir. Kuyrukları kafasından ve vücudundan daha büyük, uzun, tüysüzdür.
Tırnakları sayesinde çok iyi bir tırmanıcıdır. Ev ve çatı faresi istediği alana kemiksiz, elastik vücut yapısı ve tırmalanabilme özelliğinden ötürü rahatlıkla girer. Kişisel veya toplumsal alanlara girdiğinde son derece tehlikelidir. “Ev ve çatı faresi ilaçlama” yazısını okumaya devam et